czwartek, 22 października 2015

Warsztaty "Czytajmy Bajki"

Już 24 października odbędą się pierwsze warsztaty w Polsce z przewodnim tematem Ever After High. Organizatorem tej akcji jest empik school, wspierany przez ambasadorkę marki - Natalię Szroeder.
Warsztaty odbędą się w 28 miastach na terenie całej Polski, w szkołach empik school. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-12 lat i będą trwać godzinę (w każdej szkole odbędzie się 5 spotkań tego dnia).

"Czytajmy Bajki" mają na celu pobudzić dziecięcą kreatywność, intensywnie zachęcić do nauki języka angielskiego oraz samodzielnego czytania bajek. Uczestnicy akcji będą uczyć się piosenek i wspólnie czytać angielskojęzyczne książki. Przewidziane są także zajęcia plastyczne oraz ćwiczenia językowe inspirowane bohaterami znanych baśni. 

Oprócz tego, będą mieli okazję zobaczyć wideo nagrane specjalnie na tę okazję przez Natalię, w którym zachęca ona dzieci do nauki i rozwijania wyobraźni poprzez czytanie.

Pomysł wydaje się bardzo fajny - szlachetne cele, ale gorzej z wykonaniem. Jestem pewna, że wiele osób mających chęć wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu już ukończyła 12 lat. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne edycje warsztatów (o ile jakieś będą) zniosą trochę limit wiekowy.

A co wy sądzicie o tym pomyśle?
Zdjęcie pochodzi z facebooka Ever After High.

17 komentarzy:

 1. Chciałabym wziąć udział, ale nie mogę ze względu na wiek :D -.-

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Ja tak trochę o 8 lat za stara XD
   Wiele osób mi mówi, że nam 14 lat, więc może mi się uda xd

   Usuń
 3. Ale bym chciała pójść niestety w lipcu skończyłam 13 lat :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Serio ale to nauka czytania więc nic tam po 20 latkach. Zresztą wiocha tu ośmiolatka a tam dwudziestolatka...

  OdpowiedzUsuń
 5. Niby pomysł ciekawy,ale ja nie chciałabym pójść na takie coś :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak na serio. Ciekawe, tyle że dla małych dzieci. Takie typowe atrakcje jak w bibliotekach, tyle że inny prowadzący.

   Usuń
 6. szkoda że jestem za stara , a mama mówiła w 6 kl nie rośnij tak szybko :D xddd

  OdpowiedzUsuń
 7. Starość nie radość:)

  Briar Beauty

  OdpowiedzUsuń
 8. Heh ciekawe kiedy zaczną zuważać grupę wiekową 12, 13+ Bo samymi 5-12 latkami fani EAH nie stoją ._.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale stwarzając na atrakcje, to jest przede wszystkim w tych granicach wiekowych. Takie typowe czytanie dla dzieci i kształcenie angielskiego. ^^

   Usuń
  2. *zważając na atrakcje
   Ah te telefony i autokorekty

   Usuń
  3. Nie ma się co oszukiwać. Nie ważne ile będzie starszych fanów i zagorzałych kolekcjonerów, Mattel największą kasę zbija na dzieciach. W końcu sprzedają zabawki, a nigdzie ich lepiej nie sprzedadzą jak małym dzieciom, ponieważ według nich jest to ładne. Czytanie ma na celu nie tylko edukacyjne a przede wszystkim reklamowe. Mogą się pokazać jeszcze bardziej i zachęcać dzieci, które mogą jeszcze nie wiedzieć o ich zabawkach. Niestety, wszelkie eventy prowadzone przez tego typu firmy zawsze będą skupiały się wokół dzieci, bo na nich zarabiają najwięcej.

   Usuń
 9. 17 października skończyłam 12. Chyba jeszcze mogę? XD

  OdpowiedzUsuń
 10. Poszłabym, ale nie mieszczę się w ramach wiekowych. Shit, chociaż nie - 21 listopada mam 13.

  OdpowiedzUsuń
 11. Można już kupować dwupak DVD po Polsku !!! http://www.empik.com/ever-after-high-zestaw-2-filmow-rozni,p1117333346,film-p

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!