KontaktWłaścicielka bloga i administratorka.
Na Ever After High Blog od 31 sierpnia 2013.
zdrobnienie pseudonimu - sei (apeter)
mail - deathsoneses@gmail.com
konto na Słodkim Flircie AnnDeathstoneses

blogowy mail (jedynie w specjalnych przypadkach, wszystkie wiadomości prosimy kierować na mail właścicielki bloga podany powyżej) - everafterhighblog@gmail.com


Poprzedni redaktorzy:
Pink Cupid - założycielka Ever After High Blog; jej pierwszy post pojawił się na blogu 30 maja 2013 roku; odeszła 11 października 2014 z powodów prywatnych.
Marzinnel - redaktorka bloga od 9 czerwca do 21 czerwca 2013 roku.
Kellsy Tiger - redaktorka bloga od 25 czerwca do 27 czerwca 2013 roku.
Jabłkowy - redaktor i administrator; pracował na blogu od 25 czerwca 2013 roku do 8 lipca 2015 roku; zajmował się głównie szatą graficzną bloga i prowadzeniem blogowych mediów społecznościowych.
Hooddie - redaktorka i administratorka od 31 sierpnia 2013 roku do 10 czerwca 2015 roku, kiedy to odeszła z powodów prywatnych; zajmowała się wraz z Jabłkowym szatą graficzną bloga i pisała posty.
Victoria Forever Child - redaktorka pisząca podczas okresu próbnego razem z Sethem i Naokim od 3 listopada 2014 roku do 10 czerwca 2015.
Seth - redaktor piszący podczas okresu próbnego razem z Victorią i Naokim od 3 listopada 2014 roku do 10 czerwca 2015 roku.
Naoki Lulu - redaktor i administrator od 3 listopada 2014 roku do 3 czerwca 2015 roku, kiedy to odszedł z powodów prywatnych; pisał podczas okresu próbnego razem z Sethem i Victorią.
Princess of Wonderland - redaktorka pisząca podczas okresu próbnego razem z reBelle516 i Tenshi Senritsu od 13 sierpnia 2015 do 24 września 2015 roku.
reBelle516 - redaktorka i administratorka od 13 sierpnia 2015 roku do 13 lutego 2017 roku. Podczas okresu próbnego pisała razem z Tenshi Senritsu i Princess of Wonderland.
Tenshi Senritsu - redaktorka i administratorka od 13 sierpnia 2015 roku do 13 lutego 2017 roku. Podczas okresu próbnego pisała razem z reBelle516 i Princess of Wonderland.

27 komentarzy:

 1. Mam taką małą uwagę odnośnie prowadzenia przez was bloga, bo zaglądam tu często i byłoby szkoda, gdyby wasz blog został oskarżony o naruszanie praw autorskich - proszę was - podpisujcie źródła informacji i zdjęć, które publikujecie. Tak jest profesjonalniej i nie wygląda niegrzecznie w stosunku do twórców zdjęć, tym bardziej, że sami chronicie informacje, które umieszczacie przed kopiowaniem - więc bądźcie konsekwentni i szanujcie też pracę innych, tak jak chcecie, żeby waszą pracę szanowano. Jeżeli to co umieszczacie - informacje i zdjęcia promocyjne - są z oficjalnej strony czy facebooka EAH to źródło jest oczywiste, ale np. w przypadku prototypów butów należałoby podać, że pochodzą z Taobao, od tego sprzedawcy LINK. Jeżeli nie znacie pierwotnego źródła, wystarczy strona na której znaleźliście dane zdjęcie/informację np. link do innego bloga, Tumblera, Wiki czy też forum. To naprawdę nie jest trudne, wystarczy użyć Google grafika, a jeżeli ktoś z was będzie mieć problem z ustaleniem pochodzenia zdjęcia, chętnie służę pomocą. Pozdrawiam serdecznie i życzę arystokratycznego dnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już odpisałam w pytaniach i odpowiedziach ale napiszę i tu: Dziękuje za zwrócenie uwagi. Masz rację, będziemy tak robić:).

   Usuń
 2. gdzie piszemy wiersze na konkurs w magazynie drugim?

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwaga! Informacje z pierwszej ręki! Przed chwilą obejrzałam film Monster High: Boo York Boo York i na samym końcu pojawia się scena, w której Astra Nova rozmawia z Apple i Raven. Wiem, że pojawił się już post o tym, ale postanowiłam was o tym poinformować. Może go poszukać w internecie, bo już jest :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hejka czy moglibyście mi powiedzieć dzieci jakich postaci nie ma w EAH ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest ich mnóstwo, nie będę wymieniać wszystkich baśni świata.

   Usuń
  2. Cóż jeśli chodzi ci o dzieci których nie ma w EAH t przede wszystkim są strony uzupełniające(dla fanów) gdzie sami możecie stworzyć swoje postacie.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Na razie nie planuję naboru na nowych redaktorów.

   Usuń
 6. Witam nie można skopiować e-maila aby wkleić go do adresu wiadomośći. Trzeba go przepisywac a jest to prawie nie możliwe ze względu na trudność 1 wyrazu! Proszę o naprawienie tego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, nie wzięłam tego poz uwagę. W tym celu musiałam usunąć blokadę kopiowania, mam nadzieję, że nie poskutkuje to ponownymi nieprzyjemnymi sytuacjami z innymi blogami w przyszłości... W każdym razie możesz już spokojnie skopiować mail.

   Usuń
 7. To jest najlepszy blog o EAH!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę!

   Usuń
  2. Bo to jest jedyny blog o EAH
   Heloł!!

   Usuń
  3. nie masz racji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Usuń
 8. Jest najlepszy

  OdpowiedzUsuń
 9. Kocham Ever After High blog podziwiam cię Seise że zostałaś do dziś.

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej Sei mam pytanie...Czy lubisz...Jabłkowy(sok)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest to mój ulubiony, ale wypić - wypiję.

   Usuń
  2. Oooooooooooooooooooo

   Usuń
  3. Też lubię SOK jabłkowy....

   Usuń
 11. Kiedy będzie nabór na nowych redaktorów?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czyli Sei będziesz sama się wszystkim zajmować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisząc to nie chcę być dla nikogo niemiła, ale patrząc na to od praktycznej strony, zawsze jestem na blogu "sama". Odkąd pamiętam, głównie ja się tu wszystkim zajmuję. Nawet gdy na blogu było łącznie ze mną pięć osób, jako jedyna cokolwiek robiłam. Wszystkimi zakładkami i wyglądem graficznym bloga zajmuję się sama od lat, jedynie czasem ktoś pomógł mi w napisaniu jakiegoś posta, ale to i tak bardzo rzadko. Nie obwiniam tutaj nikogo, całkowicie rozumiem przyczyny takiego stanu rzeczy, co jednak nie zmienia faktu, że tak naprawdę ilość pseudonimów pod nagłówkiem "Autorzy" nie robi mi już żadnej różnicy. Poradziłam sobie sama z wieloma nawałami zdjęć promocyjnych, dlaczego miałabym nie poradzić sobie teraz, gdy Ever After High jest półmartwe?

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!