sobota, 31 maja 2014

Więcej zdjęć playsetu Hat-Tastic Party

Ktoś nabył już zestaw mebelków i lalkę Madeline Hatter z serii Hat-Tastic Party. Dzięki temu, możemy bliżej przyjrzeć się szczegółom zestawu, jak i detalom lalki.
Cieszę się, że nawet przy playsecie nie zrezygnowali z wizerunku książki! Zdjęcia, sprawiające wrażenie wystających z kart tomu były świetnym pomysłem.
Jej art bardzo przypadł mi do gustu. Jest po prostu wspaniały!
Czarne rękawiczki i kokarda tego samego koloru idealnie dopełniają całokształt.
Myślę, że zestaw jest naprawdę godny uwagi. Wszystkie elementy są dopięte na ostatni guzik. Z pewnością bym go kupiła, gdybym nie była już posiadaczką córki Szalonego Kapelusznika w wersji podstawowej.

2 komentarze:

  1. Świetne jest to drzewko-wieszak :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No przy tym zestawie się postarali. Nasza cudowna Maddie jest moją ulubioną postacią. Szczerze mówiąc playsety wychodzą im ślicznie. Już prawie jestem posiadaczką playsetu z Braiar Beauty Tronecoming. Przyjdzie mi on w środę lub nawet we wtorek. Ja chyba kupię sobie lalkę Hat Tastic Party Cedar Wood ,ale nie wiem ,bo jest ostatnia sztuka (resztę trzeba licytować) i mam już basic Cedar. Może wydam kasę na Cupid Tronecoming lub Blondie Tronecoming zamiast wydawać na lalkę którą już mam tylko w innej wersji. Skuszę się chyba jeszcze na bliźniaczki O'hair. Playset świetny tak jak ten Braiar.
    ~Madziacz

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!