piątek, 23 maja 2014

Lalki Holly i Poppy rozpakowane!

Szczęśliwy nabywca, który zaszczycił nas kilkoma zdjęciami sióstr kilka dni temu, ostro zaszalał. Najwyraźniej owa szóstka była tylko zapowiedzią zdjęciowego szaleństwa.
Jak można wywnioskować po charakterystycznej pościeli w tle, jest to ta sama osoba z tendencją do nadmiernej ilości lalkowych zdjęć, która szczegółowo przedstawiła nam każdy szczegół lalki Cupid Thronecoming.
A tutaj już siostry ustawione ładnie na półeczce. W tym poście nie zajmę się zbytnio ich opisywaniem, gdyż każdy z współtwórców bloga robił to już z milion razy. 
Zaczniemy od Poppy.
Jak widzimy, pasek można zapinać od tyłu.
Bardzo spodobała mi się jej torebka! Ciekawe, czy narządy fryzjerskie można wyjmować. Jak mniemam, raczej tak, gdyż widać pewne zagłębienie w miejscu ich położenia, a także są kolorowe, ale widać, że nie pomalowane, co znaczy, że muszą być prosto z odlewu.
Tutaj widzimy tę narzutę, apaszkę bądź szalik Poppy; nazwijcie to, jak chcecie.
A tak dziewczyna wygląda bez tego czegoś powyżej.
Czas na Holly.
Jej twarz przypomina mi trochę Demi Lovato. ;_;

4 komentarze:

 1. Nad górą od sukienki Holly się specjalnie nie postarali, ale za to kocham jej włosy <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile ty masz lat??

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcę tylko poruszyć pewną sprawę... Otóż, większość osób woli Holly, dlatego że ma długie włosy, a Poppy natomiast, nie. Troszkę mnie to smuci bo sama mam włosy ścięte co Poppy. Ale spoko każdy ma inny gust.
  Poppy (czyli teraz Ramona)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!