wtorek, 27 maja 2014

Nowy odcinek i zapowiedź kolejnego

Pamiętacie jeszcze odcinek o drzewie rodzinnym Blondie? Dziś został opublikowany w języku polskim i angielskim (i pewnie w kilku innych też, ale to nieistotne). Przypomnę opis; "Blondie Lockes próbuje odkryć, czy naprawdę jest Royalsem, kiedy dostaje za zadanie zbadać swoje drzewo genealogiczne." Powyżej odcinek w języku polskim.
Teraz czas na zapowiedzi drugiego odcinka, z którego opublikowano ogólnie dwa zdjęcia - jedno całkiem dobrej jakości, drugie raczej słabej. Nowy odcinek będzie nosił mniej więcej taką nazwę; "Kapelustyczne przyjęcie z Maddie". Opis prezentuje się następująco; "Kiedy Czarodziejski Gaj podupada i potrzebuje odrobiny podziwu, Madeline Hatter™ postanawia urządzić kapelustyczne przyjęcie, aby dać nowe życie do temu magicznemu miejscu." Za opis i tytuł dziękuję Zoiza012.
Na tym zdjęciu widzimy tytułowe przyjęcie. Oprócz poznanych nam postaci w serii Hat-Tastic Party, można tu także dostrzec Raven, Lizzie, Kitty, Dextera i Daringa. Lalek chłopców z tej serii raczej się nie doczekamy, ale dziewczyny wyglądają na dopracowane. Wszystkie trzy są przecudne. Sądzę, że są jakieś szanse na drugą serię Hat-Tastic Party, w której zamieszczono by także Cedar, której lalkę "luzem" widzieliśmy, ale w opakowani już nie. Ponadto proszę zauważyć; Cerise ma uszy na wierzchu przy wszystkich. (naiwni, to moja teoria się sprawdziła >D)
Tutaj widzimy Madeline tańczącą na stole. Jej odcinkowa wersja bardzo mi się podoba. Fakt, sukienka sprawia wrażenie nieco papierowej, ale mimo wszystko ten kadr jest świetny.

8 komentarzy:

 1. Oglądałam ten odcinek po hiszpańsku i w serii Hat-Tastic Party występowały tam: Apple, Maddie, Cerise, Cedar, Briar, Raven, Dexter, Daring, Lizzie i Kitty. Wydaje mi się, że zanim wyprodukują Hat-Tastic Party 2 muszą wyprodukować obie lalki (Kitty,Lizzie) w basic'u, a Kitty musi dostać art.
  Zoiza012

  OdpowiedzUsuń
 2. Gzie ty na zdjęciu widzisz Duchess?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomiędzy Apple i Daringiem, za Maddie?

   Usuń
  2. O bogowie, cały czas to o niej myślałam. XDD Imiona mi się pomyliły. ;__; Ale w sumie obie takie biało-fioletowo-wredne. XD

   Usuń
  3. Też cały czas czekam i myślę o Duchess ( czyżbym na twoim profilowym widziała Minene z MN XD)

   Usuń
  4. No nie ma jej, jak już BlackRose4505 napisala to Kitty.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!