wtorek, 13 maja 2014

Playset Throneciming - zdjęcia promocyjne

Wiem, że całkiem dawno, ale z powodu braku czasu nie mogłam napisać... 
Pojawiły się zdjęcia promocyjne playsetu Thronecoming, w którym znajduje się ekskluzywna lalka Briar z tej samej serii.
Główne zdjęcie zestawu. Jak widzimy, ma on dwa sektory; po lewej pokój Briar, a po prawej sala dyskotekowa. Obydwa pokoje oddziela fioletowa bramaMebelki dołączone do playset'u to łóżko, stolik i krzesło. Sama lalka także bardzo mi się podoba. Ma świetny strój i uczesanie. Te czarne elementy tylko dodają jej uroku. Briar może i nie startuje na królową balu, ale także ma maskę balową.

Tutaj widzimy playset bardziej od strony jej pokoju. Funkcję ścian pełni obrazek naklejony na wewnętrzną stronę księgi. Jest tam narysowana półka, która była dodatkiem do lalki Briar z serii Getting Fairest, a na niej znajduje się wiele kopii butów dziewczyny z serii Legacy Day. Na niej "postawiono" specjalne złote drzewko na biżuterię. Obok półeczki jest jeszcze jedna, pojedyncza, z kosmetykami. Nad nimi znajdują się dwie ramki ze zdjęciami - na jednym jest Apple, a na drugim Ashlynn i Blondie. Na "srugiej mini-ścianie" znajduje się lustro. Na trzeciej narysowano krzesło, tablicę korkową i książki na ziemi. Pod sufitem znajdują się papierowe girlandy.
Teraz zdjęcie przedstawia głównie salę dyskotekową. Dla stworzenia większego seriowego klimatu, wrzucona została na zdjęcie Apple. Naprawdę szkoda, że to miejsce-do-dj-owania jest papierowe, podobnie jak girlandy. W opakowaniach, jako element tła, rozumiem, że można dać niektóre elementy papierowe, ale w zestawie? Po prawej stronie znajdują się złote schody prowadzące na, em, balkon?
Tutaj możecie zobaczyć, jak zamknąć zestaw. Mebelki można złożyć, co dla mnie jest dużym plusem. Ciekawi mnie natomiast, czym są te różowe przyciski na lewej ścianie w pokoju dziewczyny. Po złożeniu całość wygląda jak księga.
Powyżej jest pokazane, jak prawidłowo włożyć lalkę. Jej twarz będzie widoczna na grzbiecie. Aby dziewczyna miała mniej swobody w swoim grzbietowym więzieniu, a i żeby ufunkcjonalnić zestaw  (nie ma takiego słowa, ale każdy wie, o co chodzi), lalkę wkładamy tam wraz z łóżkiem. Kątem oka można także dostrzec okładkę. Pytanie tylko; dlaczego ścianka od góry jest gładka i czarna? Czy nie powinna wyglądać jak papier?
Bardzo podoba mi się zestaw i z pewnością stanie na mojej półce. Lalka Briar także jest cudna. Ych, nie oszukujmy się, uwielbiam wszystko, co wygląda jak książka, a nią nie jest... W każdym razie myślę, że pomimo kilku wad, zestaw naprawdę jest godny uwagi. A Wam jak się podoba?

3 komentarze:

 1. Mam MEGA newsa !!! W smyku są już dostępne lalki EAH : Basic : Apple, Raven, Briar, Maddie, Ashllyn&Hunter, Blondie, Cupid, Cerise, Cedar, a nawet...DEXTER !!! A także Legacy Day : Apple, Briar i Raven. Nie mogłam w to uwierzyć, przecież Dex nie jest nawet dostępny w USA ! Nie mogłam się powstrzymać i go kupiłam, bo był tylko jeden. Wiem, że to nieprawdopodobne, ale jak chcecie to mogę wam przesłać zdjęcia na dowód. Lalki Basic są po 150, a LD po 200...reszty na pewno nie kupię w smyku. I jeszcze jedno : poraził mnie ich kształt głowy(jak rozpłaszczony ziemniak) , bo na zdjęciach i filmikach tak nie wyglądały...mam nadzieję że się przyzwyczaję :-( Przepraszam, że piszę to w kom, ale nie mogłam wytrzymać...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziengujem za informejszyn.
   Jako że mieszkam w "wielkim mieście", w najbliższych dniach wybiorę się do Smyka.

   Usuń
  2. Właśnie wróciłam i miałaś rację. Napisałam o tym oddzielny post. W Szczecinie nie znalazłam Cerise i Ash&Huntera. A opakowania mają taki kształt, no, myślałam, że bardziej książkowy...

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!