wtorek, 27 maja 2014

Nowe arty Rebelsów

Nienawidzę spolszczonej wersji "Royal" & "Rebel".
Pamiętacie, że ostatnio aktualizują stare arty postaci? Widzieliśmy już cały nowy art Ashlynn i Apple, a resztę jedynie można co nieco poznać po popiersiach zamieszczanych na obrazkach z facebooka.
Nowe arty Royalsów, o których niedawno pisała Hoo.
Niedawno jednak udostępniono nowe arty Rebelsów. Raven wygląda, jak dla mnie, okropnie, ma jakąś dziwną rękę i twarz. Cerise ma chyba tylko inne ułożenie rąk, Cedar ma tę samą głowę i włosy, co przedtem. Maddie także ma ten sam łepetynek, a u Cupid nie widzę żadnych istotnych zmian.

8 komentarzy:

 1. 'Nowe' arty nie są takie złe, ale Raven, Maddie i Cerise wyglądają tak... jakoś dziwnie. Też nie lubię 'Rojalsów i Rebelsów', pomijając, że brzmi to idiotycznie, to nie mogli tego przetłumaczyć tak, by małe dzieci wiedziały o co chodzi? Przecież jak ktoś ogląda odcinek po raz pierwszy po polsku i słabo zna angielski może w ogóle się nie zorientować o co chodzi.
  btw, na polskiej stronie jest już odcinek o Blondie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na polskiej stronie jest odcinek "Drzewo Genealogiczne Blondie", a na portugalskiej i hiszpańskiej "Kapelusz-tastyczne przyjęcie z Maddie". Opis: Kiedy Czarodziejski Gaj podupada i potrzebuje odrobiny podziwu, Madeline Hatter™ postanawia urządzić kapelusz-tastyczne przyjęcie, aby dać nowe życie do temu magicznemu miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 3. W odcinku "Kapelusz-tastyczne przyjęcie z Maddie" oprócz Apple, Briar, Cedar, Cerise i Maddie w tej serii pojawią się: Raven, Daring, Dexter, Lizzie i Kitty. Czekacie na ich lalki?
  Autorka tego i powyższego komentarza (sorki, że tak "od czapy"...): Zoiza012

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie może się ukazać lalka Kitty,Lizzie i Darninga ,bo przecież nawet wersji basic nie wprowadzili z tymi postaciami. Nie mamy dowodów ,że będą lalki. Nikt nawet o tym nie wspomniał,słowa nie rzucił. Nie wspominając o lalkach Darninga i Kitty to nawet basica nie zapowiadają szybciej chyba pojawi się Lizzie lub nasza łabędzia księżniczka.
   ~Madziacz

   Usuń
 4. Aslynn jest Royalsem (też nie nawidzę spolszczonej wersji)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież w THD zmieniła, em, stronę?

   Usuń
  2. Nie no, trochę dziwne bo przy nowych artach jest na grafice z Royalsami. A Przecież ona jest Rebel

   Usuń
  3. I na lalkach nadal jest jako Royal[s].

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!