środa, 21 maja 2014

Siostry rozpakowane!

Jakiś szczęściarz nabył już siostry o'Hair i, hm, jak na pierwszego posiadacza przystało, zrobił zdjęcia, które następnie wrzucił do Internetu. 
Poppy bardzo mi się podoba. Dziewczyna otrzymała o wiele więcej zdjęć niż jej siostra. Jej kolczyk jest cudny, tylko czekałam na to, aby jakaś lalka miała taki z łańcuszkiem. Cudne, fioletowe włosy są zbyt pożelowane, co moim zdaniem, może trochę zniechęcić do kupna (woda rozpuszcza ponoć, ale problemem jest właśnie "zachęcanie"). Kocham jej twarz... Może dlatego, że strasznie przypomina twarz mojej nauczycielki od angielskiego. XD (Ona jest super, puściła nam "Frozen" w oryginalnej wersji językowej z napisami, "Opowieść wigilijną" także z napisami, świetnie uczy, jest wyluzowana, przyszła do nas w tym roku i do tego często pozwala nam grać w kalambury... To znaczy klasie, bo ja zazwyczaj wtedy czytam. XD)
Holly dostała tylko dwa zdjęcia. Pierwsze przedstawia jej długie włosy, a drugie rzuca nam światło na kawałek twarzy i ciała. Lekki, różowy cień do powiek świetnie jej pasuje, a jej twarzyczka nie przypomina mi żadnego nauczyciela. XD 
http://monster-lili.tumblr.com/ - jeśli mi wolno, chciałabym poinformować, 
że mam nowego bloga [klik], którego postaram się po dwóch dniach nie usunąć.

1 komentarz:

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!