sobota, 1 listopada 2014

Zdjęcia promocyjne playsetu Book End Hangout Glass Slipper Shop

Ciąg dalszy zdjęć promocyjnych - w tym poście nadszedł czas na playset Book End Hangout Glass 
Slipper Shop, czyli po prostu Szklany Pantofelek, w którym pracuje Ashlynn. Szklany Pantofelek
był tłem dla takich odcinków jak "Ładne buty", "Dzień Zakochanych Serc".
Wszystkie zdjęcia są duże i możecie je śmiało powiększać. Playset Book End Hangout Glass Slipper Shop
składa się z takich mebelków jak; duży regał na buty, pufa, lustro, a także stolik. Poza tym znajdziemy 
tam pięć par butów oraz... to, czym możemy sprawdzić nasz rozmiar.
 
Przejdźmy na razie do butów. Mattel zaszczycił nas bowiem aż pięcioma zupełnie nowymi parami! Gdy po raz pierwszy spojrzałam na niewyraźne zdjęcie tego playsetu byłam przekonana, że wszystkie są przemalowywane. Kozaczki podejrzanie przypominały buty Poppy, a te fioletowo-srebrne botki Duchess. Półprzezroczyste różowe wyglądały jak te od Ashlynn Legacy Day. Na szczęście się myliłam. Osobiście uważam, że najładniejsze są te czerwone ze złotymi kokardkami. Oczywiście idealnie będą one leżeć na Apple, ale same w sobie są cudowne. Jasnofioletowe są natomiast bardziej w stylu Poppy. Reszta par mi się nie podoba. Kwiecisto-różowe ujdą w tłoku, dałabym je Ashlynn. Fioletowo-złote kolorystycznie pasują do Raven, aczkolwiek brak obcasa i wiązania nad kostką sprawiają, że należy je przypisać Duchess. A te jasnoróżowe... są okropne. Założę się, że żadna z dziewcząt by ich nie dotknęła.
Czas na kilka zdjęć pokazujących, jak możemy nasze botki porozstawiać na wystawie. Oprócz położenia ich na regale mamy do dyspozycji szufladkę podobną do tej z playsetu z łóżkiem Apple. Możemy także ustawić je pod szkla... plastikowymi gablotkami. A to-coś-do-mierzenia-rozmiaru naprawdę się reguluje!
Możemy je także schować do tej pięknej, przewzorniastej pufy, ale wtedy klientki raczej ich nie zauważą,
no, i nie będą miały gdzie siedzieć. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie rozstawienie ich na stole.
Ostatnim elementem playsetu jest lusterko, które możemy postawić na ziemi, aby klienci mogli zobaczyć, jak dane obuwie na nich leży. Możemy także przestawić podpórkę i samemu wpatrywać się w swoje odbicie. Hm.
Tu możecie zobaczyć, jak wygląda stojące lusterko. Apple, miałam nadzieję, ze założysz te czerwone, jestem ciekawa, jak w nich wyglądasz. :c Weź te zdejmij, one są przeznaczone Poppy, a Ty wyglądasz w nich okropnie. :cc

3 komentarze:

  1. Różowe pantofelki miały być w stylu Amory (nawet po bokach mają skrzydełka) ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super! Może uda mi się kupić ...

    OdpowiedzUsuń
  3. Te jasno-różowe buty są zapewne przeznaczone dla Amory, ponieważ bo bokach mają złote skrzydełka, wcale nie są takie brzydkie :P

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!