wtorek, 4 listopada 2014

Kim jestem? Czyli trochę o mnie...
Hej, jestem 15 letnim chłopakiem. Lubię rysować, a czasami nawet piszę jakieś opowiadania. Interesuję się głównie Azją, uwielbiam tamtejszą historię, kulturę, jedzenie, modę, muzykę a od czasu do czasu zdarza mi się także obejrzeć jakieś anime lub przeczytać mangę^^. Jestem także fanem mitologii greckiej. 
EAH interesuję się od pewnego czasu, wciągnęła mnie w to moja kuzynka (Pink Cupid). Dużo mi o tym gadała i w końcu sam zacząłem się tym interesować. Jeżeli chodzi o to po której stronie się opowiadam to jeszcze od niedawna byli by to na pewno Royalsi, teraz jednak sam nie wiem. Wolę Royalsów (jako postacie) ale uważam, że poglądy Rebelsów są trochę lepsze... Moimi ulubionymi postaciami są Holly i Poppy O'hair. To dlatego, że ich przynależność do każdej z grup jest naprawdę niejasna XD. 
Jeżeli chodzi o moje blogowe "imię" to zostało ono wymyślone również przez Pink. Naoki oznacza m.in. szczery (nie umiem kłamać >.<") a Lulu to taki prywatny kawał pomiędzy nami (trzeba mieć naprawdę zrytą banię by mi dać taką nazwę Pink XD). W każdym razie mówcie do mnie po prostu Naoki.
Nie piszę już więcej o sobie, mam nadzieję, że mnie polubicie i czas na tym blogu wykorzystam na 100%;).


~Naoki Lulu
7 komentarzy:

 1. Jak ja się cieszę, że wśród fanów EAH jaki i MH pojawia sie coraz więcej chłopaków. Może byliście wcześniej, ale w końcu zaczęliście się ujawniać. Plus wielki, tak trzymać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście, że poglądy Rebelsów są lepsze. xD Powodzenia. ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. Jesteś w moim wieku ^^ Wydajesz sie bardzo fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. tak jak już napisała Vi- powodzenia :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyczuwam bratnią duszę :) Twoje posty na pewno będą dobre :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!