sobota, 22 listopada 2014

4th day with my OC!Zasady:

- Praca powinna być wykonana w narracji pierwszoosobowej.

-Opowiadania nie powinny być za długie, ani za krótkie. Tekst powinien zajmować ok. jedną lub dwie strony A4.

-Opowiadanie wpiszcie w treści maila, lub dodajcie je w załączniku.


-Wszelkie plagiaty ( prace osób trzecich, prace ściągnięte z internetu )nie będą brane pod uwagę, a autor plagiatu zostanie pozbawiony możliwości brania udziału w następnych konkursach.

- Praca musi zostać wysłana do 28 listopada 2014 roku, do godziny 23:59. na adres naszego bloga: everafterhighblog@gmail.com

-Przy wysyłaniu pracy w  treści maila podajcie swój nick lub imię,a w tytule wpiszcie nazwę konkursu, czyli: 4th day with my OC.

-Nagroda w konkursie "4th day with my OC", czyli (dwa zaproszenia na kinową premierę filmu Thronecoming w Warszawie) przyznawana jest za pierwsze miejsce i zostanie wysłana po zakończeniu całego konkursu, czyli ok. 30.11.2014r.

Nagrody w konkursie ufundowała marka Ever After High®

Przepraszam, że tak krótko, ale dzisiaj nie miałam za dużo czasu. ;_;

3 komentarze:

 1. Czarno to widzę ten wasz konkurs.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moglibyście napisać o czymś innym niż o tym konkursie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przecież piszą też o bajecznej szkole :P A inne polskie są niestety mało ciekawe, zagraniczne głównie giveawaye losowe, jeden taki kreatywny jest, ale się dzisiaj kończy. Na pisanie o odcinkach późno, plotki o matce kitty, pięknej i bestii czy nowych postaciach zna już przecież cały internet. Jeszcze jest fajna promocja, można za 25 dolarów kupić trzy everki, ale tak się tylko w USA uda, bo w Polsce nie da się załapać na darmową wysyłkę.
   Hope Fairy

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!