wtorek, 4 listopada 2014

Playset Lizzie


*Mój pierwszy post o EAH na tym blogu^^* 

Jeszcze niewiele wiadomo o nowym filmie EAH zapowiadanym na 2015 rok. Ktoś jednak najwyraźniej już dostał jedną z lalek ze Spring Unsprung. Jak w tytule- dostał Lizzie i jej "książkę".


Może zacznę od pudełka:
Całość prezentuje się całkiem nieźle. W stylu córki królowej kier*.*. Widzimy na niej kawałek artu i różne zdjęcia lalki i playsetu.


"Książka":
W odróżnieniu od playsetu Briar lalka mieści się z przodu a art na grzbiecie zestawu. Wszystko wygląda na bardzo dopracowane. Z tyłu mamy obrazek który przedstawia studnię i w tle jakiś park rozrywki. Ciekawe jaki związek ma to z filmem...
W środku wyraźnie widać, że jest to pokój Lizzie (wszechobecny wzór kart). Szkoda tylko, że  większość rzeczy jest tylko naklejona. Z "mebelków" mamy tylko szafkę i stołeczek dla Lizzie (na poprzednich zdjęciach widać, że może robić także za skrytkę na nasze skarby).


Lalka:

Włosy Lizzie utrzymuje opaska z dużą ilością detali. Mimo iż ma tylko dwa kolory podoba mi się.


Makijaż Lizzie jest dosyć ciemny, pasuje do kwiatów na sukience. Na ramionach ma kołnierz, mimo iż ładny na pewno ogranicza "ruchy" lalki. Do tego lalka trzyma talię kart (super pomysł).


Sukienka jest ładna i prosta. Bardzo podoba mi się wzór kwiatowy (chyba główny wzór serii...). Pod  narzutką (?) sukienka ma zupełnie inny wzór. Czarne "narysowane" figury na białej tkaninie. Lizzie ma też złotą bransoletkę.


Jedno kolorowe buty również mają swój urok. Uważam, że gdyby były na nich jeszcze inne kolory zepsuło by to całokształt. Mają one dużo detali i kojarzą mi się z serią MH Bloom & Gloom Party.


A tutaj w porównaniu do serii Basic. Widać wyraźnie, że ma krótsze włosy i główny kolor Córki Królowej Kier stał się bardziej bordowawy.
Ogólnie zestaw w miarę mi się podoba, mogli by się bardziej postarać ale i tak jest ok. 
Jak wam się podoba? Zamierzacie kupić? Ja raczej nie...


~Naoki Lulu


5 komentarzy:

 1. Hympf.
  Playset naprawdę niezły. Nie podoba mi się kiecka Lizzie.

  Życzę Ci powodzenia na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowa lalka Lizzie na zdjęciu wygląda... niefajnie. Ale jak przekonałam się wiele razy, lalki "w realu" są o wiele razy lepsze niż te "ze zdjęcia" :D

  OdpowiedzUsuń
 3. A źródło zdjęć? Na dobry początek wypadałoby nie pomijać takich szczegółów. I wyrównaj, bo ci tam zdjęcie jedno uciekło w bok.
  Lalka niefajna, nie postarali się, jeszcze na włosach oszczędzają szuje jedne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za podpowiedzi, zapomniałem:)
   A co do lalki to prawda, mogli by się do niej bardziej przyłożyć.

   Usuń
 4. Ta studnia to przejście do krainy czarów w świecie ever after high.Pamiętacie jak w tronecoming Briar wrzóciła księge legend do tej studni?Mogliśmy wtedy ją zobaczyć w jakimś jeziorze (czy czymś takim) w krainie czarów ... ;) (a w każdym razie mam nadzieje że to była kraina czarów)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!