środa, 12 listopada 2014

Mirror Beach!

Ktoś szykuje się na kupno lalek EAH w pierwszej serii plażowej? Jeżeli tak mam dla niego dobrą wiadomość. Bohaterki już zapakowane i czekają na otwarcie! Ja osobiście uważam, że trochę skiepścili przemalowując akcesoria i buty już na samym początku tworzenia. W każdym razie, daję póki co zdjęcie:

O ile Apple i Ash trzymają w miarę swój poziom (ubrania w ich stylu) to Maddie zawiodła mnie na całej linii. W jej stroju nie ma nawet odrobiny szaleństwa córki Szalonego Kapelusznika! 
Kolejną sprawą jest to, że Apple i Ash mają okulary w innych kolorach. Na promocyjnych zdjęciach córka Królewny Śnieżki ma czerwone okulary- tu różowe, a córka Kopciuszka blado różowe- a tutaj o wiele bardziej "nasycone" różem (nwm czy tak można to ująć XD). Możliwe, że to wina zdjęcia, ale jeżeli Apple zostawią te różowe okulary to nie będę zadowolony (u Ash jakoś zmianę przeżyję- wielkiej nie ma).
Mirror Beach jest pierwszą serią w małych pudełkach (ciekawe czy będą miały podstawki). Czy też zauważyliście, że zmienili trochę styl opakowania? Tak samo jak w serii Date Night wcześniejszy "grzbiet książki" jest teraz obrócony  przez co art i nazwę bohatera mamy na przodzie opakowania. Mi osobiście ta zmiana nic a nic nie przeszkadza/zmienia. 
Na koniec chciałem tylko napisać, że w końcu użyli innych artów. Co prawda już je widzieliśmy ale zawsze jakaś to odmiana;).

Podoba wam się ta seria? Co uważacie o lalkach i nowych opakowaniach?

~Naoki Lulu

2 komentarze:

  1. W stu procentach się zgadzam. Ubranie Maddie nie pasuję do niej ani trochę ! Mam nadzieję, że w następnych seriach będą bardziej zwracać na to uwagę. Tak samo na dodatki. Okulary Apple powinny być CZERWONE, a nie PUDROWO RÓŻOWE ! Zdecydowanie najlepsza jest Ashlynn.

    OdpowiedzUsuń
  2. powinni dodać briar do tej serii

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!