wtorek, 11 listopada 2014

Nowe zadanko!

W naszej Bajecznej Szkole mamy nowe zadanie domowe. Szkoda że nie tylko w niej, mi przynajmniej realna daje w kość. Ale wracając do istotniejszych rzeczy niż szkoła, czyli konkursu (xD), zadanie brzmi tak:


Fotoczarowania

Zadanie domowe:
Zaszalej z kolorami i zrób sobie zdjęcie, wykorzystując domowe zwierciadełka i świecidełka!


Tak jest przynajmniej napisane na fioletowo. Natomiast w filmiku pani Niklińska przedstawia swoją stylizację "na Raven". Co łącznie znaczy tyle:

Zaszalej z kolorami i zrób sobie zdjęcie, wykorzystując domowe zwierciadełka i świecidełka, inspirując się dowolną postacią z Ever After High!

Ja przynajmniej tak to zrozumiałam. Termin jest do 24 listopada/

24 listopada

Powiększyłam by wam nie umknęło, tak jak mi - zupełnie zapomniałam o terminie i zdążyłam napisać opowiadania.

Tak więc, chwytajcie kreatywne pomysły i realizujcie je :)


 Victoria Forever Child  ★  ~

13 komentarzy:

 1. Nigdzie nie jest napisane, że ma być inspirowane postacią. Ma pasować do tego co chce przewodnicząca, a to jak się ma do lalek to raczej sprawa drugorzędna. Pani Nikilińska zainspirowała się Raven jako przykład, my mamy inne zadania.
  A tym razem klasa Maddie ma najfajniejszy temat i aż miły do realizacji. Kapeluszysty wręcz. Czemu właściwie podajesz tylko temat klasy Raven?
  Pewnie tak jak uczestnicy przekraczali stronę A4 w poprzednim, tak w tym będą wrzucać fotografie bez lalek.
  Hope Fairy

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystko ok, ale jak dokładnie się ich regulamin doczyta to pisze że w tym zadaniu mogą brać tylko osoby z lalką ever after high, bo trzeba mieć choć przynajmniej jedną lalkę na zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiecie czy są jeszcze jakieś obrazki z produkcji? https://www.toonboom.com/sites/default/files/userfiles/images/sucess_stories/Guru/001-B.jpg o takie. Cieszą moje oczy.
  Hope Fairy

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie dodałaś, że Mattel to troll i cham, więc na zdjęcia musi też znaleźć się lalka EAH -.- No kurczę, nie będę specjalnie po to kupować lalki, niro ma mowy! A nawet, jeśli wygrałbym lalkę w poprzednim zadaniu (aha, jasne), to i tak doszłaby już po zakończeniu zadania że zdjęciami T.T

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idą święta, świetna okazja, żeby żebrać o lalkę :P
   Taką sobie pewnie wymyślili metodę na potwierdzenie autentyczności, jedni chcą karteczkę z napisem, inni preferują produkt swojej firmy. Tak bywa, i to nie tyle trollowanie co zmniejszenie szans na oszustwa uczestników - bo zdjęcie pasujące pod temat zadania znaleźć w internecie to łatwizna. Tak samo dobre z lalką już nie.
   I tak, ja mam lalkę, domaga się co prawda zabiegów pielęgnacyjnych na włosach, ale i tak jest cudna.
   Hope Fairy

   Usuń
  2. Poprawka, dziś zmienili zasady, rozesłali maile, że lalki niepotrzebne ^_^

   Usuń
 5. Pojawiły się zdjęcia z nowego odcinka, w którym widzimy przyszywane siostry Ashlyn. Tutaj link https://www.facebook.com/EverAfterHighMx?fref=ts

  OdpowiedzUsuń
 6. Tu chyba chodzi o inspirację przewodniczącą klasy, bo u Maddie jest motyw z nakryciem głowy. Tak myślę...

  OdpowiedzUsuń
 7. http://dollienews.tumblr.com/
  Tu możecie zobaczyć już zdjęcia promocyjne Kitty.

  OdpowiedzUsuń
 8. w czyjej jesteś grupie? proszę odpowiedz

  OdpowiedzUsuń
 9. Haha, wiedziałam, że będą zdjęcia bez lalek xD Czemu uczestnicy tak uparcie ignorują regulamin? Przecież sami sobie tym szkodzą D:
  Hope Fairy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hope, może po prostu go nie czytają? ;) Obiecałam sobie, że zrobię wszystkie zadania, a tu nagle BAM! trzeba posiadać lalkę D; Idę płakać w kącie~

   unNi

   Usuń
  2. Ja też sobie obiecałam, i chociaż nie czuję się silna w pisaniu to zmusiłam się do pisania w poprzednim. Ostatniego dnia oczywiście. Bo zapomniałam dokąd był termin.
   Gdyby czytali regulamin, to by wiedzieli, że na zdjęciu ma się znajdować lalka EAH, a nie że trzeba ją posiadać (´_ _) Ja mam, to nie muszę, ale jak wy chcecie, a nie macie, to musicie kombinować. I jeszcze pomysłowością możecie przy tym zabłysnąć.
   Hope Fairy

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!