czwartek, 1 września 2016

Konkurs fotograficzny - School Time Outdoors

Jak sami pewnie zauważyliście, z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego, na blogu nastała naprawdę szkolna atmosfera. Aby umilić Wam zazwyczaj niezbyt radosny powrót do szkoły postanowiłam urządzić konkurs fotograficzny.


Siedzenie na twardym i niewygodnym krześle przez osiem godzin, a do tego przymusowe słuchanie ględzenia nielubianej nauczycielki o rzeczach, które kompletnie Was nie interesują, może skutecznie zabić resztki dobrego humoru. Dlatego właśnie tak ważne jest spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Tak, mówię to ja, typowa domatorka.

Wobec tego zadanie konkursowe brzmi: Wyjdź z domu i zrób swoim lalkom (a jeśli ich nie posiadasz, zrób paperdollsy, cokolwiek - popiszcie się wyobraźnią!) zdjęcie w plenerze pokazujące, w jaki sposób uczniowie Ever After High mogliby spędzać przerwy na świeżym powietrzu. Może spisują zadanie domowe z matematyki albo wspinają się na drzewa? Uwaga! Każde zdjęcie musi zawierać jakiś drobny, związany ze szkołą akcent (rozrzucone niedbale zeszyty na trawie lub plecaki pod drzewem). Pamiętajcie, że jeśli nie posiadacie jakichś drobnych akcesoriów dla lalek, na przykład książek, możecie zrobić je sami - liczy się kreatywność!

Zasady konkursu:
 • Wszystkie prace prosimy przesyłać na adres everafterhighblog@gmail.com od 1 do 18 września. Prace wysłane po terminie nie będą przyjmowane.
 • Informacje, jakie muszą się znaleźć w mailu: plik wraz z pracą konkursową, pseudonim, który ewentualnie pojawi się na dyplomie oraz link do prywatnego bloga, jeśli uczestnik takowy posiada (patrz punkt: nagrody).
 • Jedna osoba może wysłać jedną pracę.
 • Dopuszczalne są krótkie komiksy (tzw. fotostory) w formie jednego pliku oraz animacje formatu gif.
 • Aby konkurs w ogóle się odbył musi przyjść przynajmniej pięć prac.
Wybieranie zwycięzców:
 • 19 września na blogu zostanie opublikowany post przedstawiający wszystkie konkursowe prace. Tego samego dnia w pasku bocznym pojawi się ankieta, w której do 30 będziecie mogli głosować na trzy zwycięskie fotografie.
Nagrody:
 • Osoby, których prace zajmą trzy pierwsze miejsca w ankiecie otrzymają internetowy dyplom, a praca osoby zajmującej pierwsze miejsce przez miesiąc będzie widniała na pasku bocznym wraz z pseudonimem zwycięzcy oraz (na życzenie zwycięzcy) linkiem do jego prywatnego bloga.
Powodzenia! Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie wziąć udział.
Czekam na Wasze bajeczne fotografie, seise apeter

41 komentarzy:

 1. Nagroda to dyplom rl? Bez sensu...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a czego się spodziewałeś? lalki za dwie stówy? we wszystkich tego typu konkursach nagrodą są dyplomy.

   Usuń
  2. Nie każdy sra za przeproszenuem pieniędzmi jak ty. Seise chciała umilić nam początek szkoły. Nie będzie wydawać swojej kasy żebyś był/a zadowolony/a. Uszanuj trud innych, a jak ci się nie podoba to sam/a zorganizuj konkurs gdzie nagrodą będzie lalka za 5 stów.

   Usuń
  3. Dyplom można zrobić w 5 minut, tutaj nagrody mogłyby być równie fajne, ale za darmo. Np. jakiś fanart (dobrze napisałam? xD), polecenie strony na blogu, ponadto można poszukać sponsora :) Aczkolwiek trzeba pamiętać, że to twórcy wybierają (i że wogóle jakiś konkurs chcą robić ;) )

   Usuń
  4. Jedną z nagród jest właśnie reklama bloga czy też innej strony osoby, której zdjęcie wygra w ankiecie. A choć lubię rysować, to w życiu nie pokazałabym tego w Internecie.

   Usuń
 2. A czy można podać link do fanpage? Czy tylko blogi?

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba wezmę udział

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy lalki muszą być w swoich ubraniach? Bo chciałabym wziąć udział, ale mam np. Ashlynn a ubraniu Rosabelli, Raven i Rosabelle w ubraniach monsterek :D I tylko Holly w oryginalnym

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy lalki muszą być w swoich ubraniach? Bo chciałabym wziąć udział, ale mam np. Ashlynn a ubraniu Rosabelli, Raven i Rosabelle w ubraniach monsterek :D I tylko Holly w oryginalnym

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej wezmę udział, ale mam pytanie... Czy lalka musi być z EAH?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak, ale, jak już pisałam, zawsze można zrobić papierowe paperdollsy.

   Usuń
 7. Mam dwampytanka.
  Pierwsze. Czy lalka może mieć na sobie własnoręcznie uszyte albo kupione ubranka, a drugie. Czy lalka może być customem? (Na przyklad Madeline, tylko że ma inną trochę zrobioną twarz?) :^ Z góry pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź na ona pytania brzmi oczywiście.

   Usuń
 8. Czy można zrobić zdjęcie swojego OC w świecie EAH??????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wolałabym, aby zdjęcie przedstawiało postaci z serialu.

   Usuń
 9. Ejj sory czemu w nagłówku jest apple ok rosabella EW powiew świeżosci zaradna babka ale apple pffd są fajniejsze postacie darling jilien raven ceris ....dajcie coś swieżego a nie aple /raven/madie/braiar/ashlyn to było i się znudziło
  -Anonimowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może Apple pasowała do szkolnych klimatów, ponieważ trzyma książkę. Albo po prostu Sei lubi tą postać.

   Usuń
  2. Wybrałam Apple i Rosabellę, ponieważ obie trzymają w łapkach książki (co prawda w przypadku Rosy jest to torebka, ale wyglądająca jak książka).

   Usuń
 10. Muszę wziąć udział! xd A jeśli tu się nie uda wygrać to już nie wiem co zrobię (w konkursie EAH na fb nie wygrałam :c) Wgl nie wygrałam w swoim krótkim życiu jeszcze nic :D

  OdpowiedzUsuń
 11. Biore Udział ! Uwielbiam konkursy bez nagród i foto ! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Mam pytanie.Czy na zdjęciu oprócz lalki EAH może być też MH ? Np Apple i Cleo?

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja zapewne wezmę udział.PS: W Smyku są lalki Epic Winter w tym Maddie i Apple po 99 zł.Nie mogłem nie wziąć Apple <3

  OdpowiedzUsuń
 14. Super pomysł !!! Na coś takiego czekałam, na pewno wezmę udział ;-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 16. Pytanie do tych, któż wygrali już jakiś konkurs na stronie EAH na FB. Wiadomość ze zgodą opiekuna wysłałam im w piątek, ale nadal nie dostałam odpowiedzi. Czy to zawsze tyle trwa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro wysłałaś im adres i zgodę to nie muszą odpowiadać.

   Usuń
 17. To za ile w takim razie powinna przyjść nagroda?

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam pytanie. Pierwsze to jak się nie ma bloga to można podać link do instagrama ? Nie do takiego prywatnego gdzie się robi swoje selfie tylko gdzie się robi zdjęcia lalek (lub ich selfie). ;-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Na fb na eah dolls są zdj. Nowych lalek z seri łucznictwo itp

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na fb na eah mexsico jest screen z nowego odcinka z Meshell czyli jutro nowy odcinek :D

   Usuń
 20. Są już nowe zdjęcia promocyjne lalek. 2 w 1 są całkiem śliczne (faworytka Apple, potem Maddie i Holly), Tea Party nie bardzo mnie urzekło (jedynie buty), balet jest wzbogacony o ładniejsze lalki, wydają się być mniej tandetne (Ashlynn i Raven są dość ładne), seria Łucznictwo jest zupełnie nie wykorzystana, jest okrojona i wieje zbyt dużą ilością dających po oczach kolorach (mowa tu w szczególności o Bunny, Rosabella wygląda o wiele za poważnie, a najładniejsza z nich Ash mogłaby mieć jakiś dodatek na głowę)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdanie. Hat tea party jest śliczbe zwłaszcza darling ale tandetnie zrobione ale na bank w odcinku było by boskie

   Usuń
  2. Post w drodze, cierpliwości.

   Usuń
 21. Trochę czegoś nie rozumiem.....Każdy może wysłać tylko jedno zdjęcie czy można wysłaś 3-5 zdjęć i to się liczy jako całość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To drugie pod warunkiem, że zostało zapisane jako jeden plik.

   Usuń
 22. Biorę udział.Kocham robić moim lalkom zdjęcia

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!