poniedziałek, 19 września 2016

School Time Outdoors - Prace konkursowe


Nadszedł czas na publikację wszystkich prac biorących udział w konkursie fotograficznym School Time Outdoors. Jednocześnie w pasku bocznym pojawiła się ankieta, w której możecie głosować na zwycięską pracę. Jeśli czytacie bloga poprzez urządzenia mobilne, zaznaczcie opcję pokaż pełną wersję strony, aby móc zagłosować w ankiecie.

Zadanie konkursowe polegało na przedstawieniu, w jaki sposób uczniowie Ever After High mogliby spędzać przerwy międzylekcyjne na dworze. Zdjęcie musiało zostać wykonane w plenerze i zawierać jakiś szkolny akcent. Muszę przyznać, że wszystkie zdjęcia są piękne i jedyne w swoim rodzaju. Będę miała ogromny problem z wyborem, na które oddać głos. :) Przypominam, że głosowanie trwa do 30 września. Najpóźniej 2 października na blogu pojawią się wyniki.

Wszystkie zdjęcia są własnością niżej podpisanych autorów i nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane bez ich zgody.

Muszę przyznać, że z ankietą miałam spory problem. Profilki i inne tego typu rzeczy za nic nie chciały działać, a ankieta od Bloggera działa dość specyficznie, dlatego zdecydowałam się na formularz Google. Nie wygląda to najlepiej, wiem, w dodatku nie znalazłam możliwości ustawienia limitu czasowego, dlatego w dzień zakończenia ankiety po prostu usunę ją, zrobiwszy uprzednio zrzut ekranu. Przepraszam za ten zaistniały problem. :(

Milla
Lupus Lee
Rebella Beauty
Autorka zdjęcia wysłała mi kilka fotografii, nie napisawszy, która konkretnie ma wziąć udział w konkursie, a następnie nie opisała na mojego maila z pytaniem, dlatego sama wybrałam moim zdaniem najładniejsze zdjęcie - mam nadzieję, że Rebella się nie obrazi. :)
Juleenkaa
Angela Heather

14 komentarzy:

 1. Jak dla mnie, to najlepsze zdjęcie to Rebelli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Chociaż moje (Juleenkaa) tez fajne Haha 😂 :D

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
 2. Mi się najbardziej podoba zdjęcie od Juleenkaa

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, ze nie ma blokady na IP - jedna osoba moze zaglosowac z 10 kont..

  OdpowiedzUsuń
 4. Na You Tube jest nowy film.Moim zdaniem opisuje wydarzenia PRZED Epic Winter. https://www.youtube.com/watch?v=jtplXjy1FWQ&feature=share

  OdpowiedzUsuń
 5. seise, kiedy kolejny konkurs, ale np. rysowniczy lub quiz?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!