poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Kolejny numer magazynu już kioskach!

Po trzech miesiącach ciszy do sklepów zawitał kolejny, bo już piąty, numer magazynu Ever After High. Jak zwykle ukazał się nakładem wydawnictwa Egmont i kosztuje 9,99 złotych.


Z okładki wita nas rozemocjonowana Ashlynn, o której znajdziemy całkiem sporo w tym numerze, ale o tym później. Mój uśmiech wywołał natomiast powrót magazynowego sloganu Uczucia, przyjaźń, magia, przeznaczenie, który w czwartym numerze został zastąpiony przez Tu księżniczki mają moc. Dodatkiem do magazynu jest skarbczyk na kluczyk, który, choć całkiem ładny, jest fatalnie wykonany. Pomysł był naprawdę bardzo ciekawy; pudełko na kluczyk imitujące książkę, jednak do jego najgorszych wad należą słaby plastik i tekturowe naklejki. W dodatku do wnętrza pudełka zyskujemy dostęp poprzez otwarcie dolnej klapki, a nie tej przedniej, tak jak robi się to w przypadku książek, co nieco utrudnia przechowywanie przedmiotów.


Wewnątrz magazynu znajdziemy całe dwie strony poświęcone Ashlynn, które w spisie treści zostały opisane jako Royals For Ever. Zupełnie nie rozumiem pozostawienia w tym przypadku angielskiego nazewnictwa, skoro magazyn jest przecież skierowany do dzieci. W środku znajdziemy również dwa komiksy, Wielce pożądane zaproszenie i Wielki dzień Cerise, test Jak reagujesz na różne wydarzenia?, Herbatka: Podwieczorek w Krainie Czarów oraz Bajeczny Look: Klucz do sukcesu. Aż trzy razy pojawia się dział Zagadkownia: Wykreślanka, Od kogo ta wiadomość? oraz Sudoku. Na końcu znajdziemy rozwiązania i plan lekcji, w tym numerze brak jakiegokolwiek konkursu. W środku znajdziemy również dwa plakaty z podobiznami Ashlynn. Z tyłu znajduje się reklama lalek z serii Zima Wszech Baśni, na której możemy znaleźć informację o tym, że premiera tego filmu odbędzie się jesienią na Nickelodeon.

Skan okładki magazynu pochodzi z bloga Prasowo.

10 komentarzy:

 1. Zamiast "klucz do sukcesu" przeczytałam "klucz do sedesu", ale cos mi nie pasowało:D.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chcę powrót dawnych konkursów EAH ! Tych na stronce.Przykład.Komisja konkursowa była tak zauroczona niektórymi osobami że nagrodziła te które złamały regulamin dodając zdjęcia czy tak jak kiedyś pisałem dodając drugie zgłoszenie (edytując i dodając treści) :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o konkurs Cedar

   Usuń
  2. Niestety, ale to komisja, więc to oni decydują jaka praca łamie regulamin, a jaka nie.

   Usuń
  3. A co z regulaminem to tylko jakiś bezwartościowy dokument ?

   Usuń
  4. Napisałem do Mattela i jak piszą... aktualnie sprawa jest u prawnika.

   Usuń
  5. Ej no bez przesady xD po co mieszać w to prawników lel

   Usuń
 3. Nudy, nudy, nudy... Nic się nie dzieje. Żadnych odcinków, nowinek i lalek. Mam nadzieję, że od września oś ruszy, jakieś zdjęcia promocyjnie i może w końcu umieszczą arty nowych postaci wraz z opisami na oficjalnej stronce. Nie ma przecież jeszcze artów Meeshell, Niny, Jillian, Daringa, Melody, Farrah itd. A przecież lalki są dostępne od ponad miesiąca! Wiem, że muszą zebrać siły (kasę) na nowe promocje, ale powinni się postarać, żeby to wszystko płynniej funkcjonowało (odcinki co dwa tygodnie, promocje lalek co sezon (stopniowo, a nie wszytkie na hura, a potem nic), na stronce powinni zadbać o nowe quizy i konkursy (normalne, typu narysuj strój lub napisz opowiadanie, a nie cytaty mocy, które hurtowo są ściągane z Internetu lub od innych uczestników) i gazetce przydałoby się trochę życia. Do tej pory kupowałam magazyn aby coś wygrać, ale teraz ... Myślę jednak, że w następnym casopiśmie wróci konkurs (lalki Epic Winter).) Mam nadzieję na eksytujące wrażenia. Na jesienne kolekcje i gadżety. Oby to wszystko szło w dobrą stronę, bo lalki niestety zawróciły na pięcie i cofają się w ciemną i beznadziejną TANDETĘ. Mowa tu oczywiście o niepomalowanych dodatkach, braku stojaków i małej ilości akcesorii, o pamiętnikach nie wspomnę (jesli chcecie wiedzieć to nowe pamiętniki są kartami, na których odwrócie napisane jest jedno zdanie odnośnie naszej bohaterki... :(

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie odnośnie konkursu na FB, muszę przesłać zgodę rodzica, czyli, że muszę tę kartę z zgodą wydrukować,dać rodzicom i potem odesłać jakieś zdjęcie albo coś? Trzeba to wypełnić odręcznie?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!