sobota, 24 września 2016

Zima Wszech Baśni na Nickelodeon

Chociaż może nie do końca?
Oczywiście, wszyscy spodziewaliśmy się premiery Zimy Wszech Baśni po polsku na kanale Nickelodeon prędzej czy później, ale zazwyczaj filmy z EAH były odpowiednio opisane i puszczane ciągiem (np. z Krainy Czarów były puszczane dwa "odcinki" dziennie przez dwa dni). A tym razem trafiła się nam niespodzianka w postaci "Wicked Winter" (ach, kto pisze ten program? ;-;), która emitowana będzie od poniedziałku do piątku. A może i dalej? Niestety, ale program na stronie nick.com.pl sięga tylko do końca tego tygodnia, więc nie jestem pewna.

Za informację bardzo dziękuję Marzycielce.

Z rozkładu programów wynika, że codzienne będzie emitowana jedna, dwudziestominutowa część Zimy Wszech Baśni. W takim wypadku film zostałby nadany w całości do czwartku (skoro został podzielony na cztery fragmenty). Pytanie więc co zostanie puszczone w piątek? Zgaduję, że powtórka i możliwe, że cała animacja będzie się powtarzać przez ponad tydzień - przynajmniej ja mam taką nadzieję.

Zapewne wielkich fanów tego filmu nie ucieszy fakt, że Zima Wszech Baśni będzie nadawana o 7:55 w ciągu tygodnia, a tym samym roku szkolnego. Wiem, że ja nie będę miała jakiejkolwiek okazji by go obejrzeć i zgaduję, że zdecydowana większość z was również. Na szczęście, nie przeszkadza mi to, ponieważ zdążyłam już zapoznać się z filmem w wersji zarówno oryginalnej jak i polskojęzycznej. Na pewno jednak nie każdy miał taką okazję.

A wy cieszycie się na polską emisję Zimy Wszech Baśni?
Zamierzacie ją oglądać?

10 komentarzy:

 1. Nie mam nickelodeon :( Swoją drogą ,,Wicked winter'' to świetny tytuł! Mogłam tak nazwać bloga... Połączenie ,,Wicked the musical'' i ,,Krainy Lodu''...

  OdpowiedzUsuń
 2. A może to nie jest "Zima wszech baśni"? Nieee, Polacy raczej nie są tak kreatywni, by to było coś innego..., prawda?

  OdpowiedzUsuń
 3. Serio? Nie mogli wymyślić sobie lepszej godziny..o tej już dawno jestem w szkole :-/ I pewnie większość nie ma Nickelodeon.

  OdpowiedzUsuń
 4. na netflix można obejrzeć po polsku i na youtube też. ktoś udostępnił nagranie właśnie z netflixu t w dobrej jakości

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No masz rację. Ja już oglądałam :). Bardzo fajny film :)

   Usuń
  2. http://ever-after-high-blog.blogspot.com/2016/08/premiera-zimy-wszech-basni.html Ekhem Ekhem.Ten ktoś z You Tube podrzucił z CDA* takie sprostowanie bo nie lubię jak ktoś sobie przypisuje coś co nie włożył nawet krztyny własnego wysiłku.Bo taki film trzeba a)nagrać (około 25 minut-1 część) b)skonwertować (około 5 minut-1 część) i c)Dodać na CDA (45 minut-1 część) w sumie 100 minut= 1h 40 minut-nagranie 20 min konwertowanie i 180 minut= 3h-wysyłanie.W sumie: 5h czasu i poświęcenia aby dodać coś w dzień premiery :P

   Usuń
  3. Ale nagrodą jest wdzięczność tłumów:)

   Usuń
  4. Tak ale denerwuje mnie jak ktoś coś takiego robi.Jak będę dodawał następny film to będzie znak wodny :P

   Usuń
 5. GDZIE WYNIKI KONKURSU JAK SIE PYTAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero wczoraj wieczorem została zakończona ankieta. Wyniki zostaną opublikowane, gdy znajdę czas na zrobienie dyplomów. Postaram się zrobić to do końca weekendu, ale nic nie obiecuję.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!