niedziela, 18 września 2016

27-calowa Maddie w pudełku

Pamiętacie jeszcze post seise, w którym opowiadała wam o nowej, gigantycznej Madeline Hatter w stroju z serii Hat-Tastic Party? Niedawno na facebooku Ever After High Dolls zostały umieszczone jej dokładne zbliżenia w pudełku. 
Bez dłuższego wstępu więc, zapraszam do oglądania!
W porównaniu ze swoim mniejszym pierwowzorem, wielkoludka wypada trochę słabo, ale lepiej niż się spodziewałam. Bałam się, że zapakowana lalka zostanie pozbawiona różnokolorowych ozdób i będzie się nam prezentować z kapeluszem w jednej barwie. Nie jest jednak tak źle - od mniejszej Maddie z Hat-Tastic Party oddziela ją tylko brak złotego naszyjnika, nieco niechlujniej zrobiona góra sukienki i pomalowane nogi. Tak, ta okropna zmora powraca. Już mnie w sumie przestaje to dziwić, a wręcz jestem zaskoczona gdy Everki dostają normalne rajstopy lub nóżki w kolorze swej skóry. Zaskoczona pozytywnie rzecz jasna.
Zbliżenie na mordkę nowej odsłony kapeluszniczki. Uważam, że uśmieszek jej pasuje, ale nie jestem przekonana do górnej połowy twarzy dziewczyny. Nie jestem pewna, czy to przez jasną smugę na jednej z jej powiek, czy przez fioletowy cień, który lekko zahacza o jedno z jej oczu. 
Może być to też wina perspektywy, ale wydaje mi się, że lalka cierpi na lekkiego zeza.
A tutaj dodatkowe przybliżenie na kolana dziewczyny. W porównaniu z poprzednią gigantką z EAH (co ciekawe, również była to Maddie) widać bardzo wyraźną różnicę - łączenia kapeluszniczki z Hat-Tastic Party są uproszczone i podobne do lalek zwykłej wielkości. Czy to dobrze, czy źle? Nie mam pojęcia, ponieważ nigdy osobiście nie miałam do czynienia z większą lalą. Wydaje mi się jednak, że dokładniejsza artykulacja pozwalałaby na większą swobodę ruchów.

Co sądzicie o nowych zdjęciach wielkiej Maddie?
Sprawiły, że spodobała wam się bardziej? A może wręcz przeciwnie?

4 komentarze:

 1. Cóż, jeśli chodzi o Maddie, to zdecydowanie wolę ją w uśmiechu:).

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem mile zaskoczony wyglądem lalki, jest o wiele ładniejsza od poprzedniczki.
  +pomalowany kapelusz
  +ładny uśmiech
  +przecudne loki
  +przyzwoita sukienka
  -pomalowane nogi, ale przy najmniej bez jakichkolwiek tłoczeń
  -prawdopodobnie brak stojaka
  -brak dodatkowej biżuterii

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że ta Maddie będzie do kupienia w Polsce ;)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!