wtorek, 12 sierpnia 2014

Ubieranka Lizzie Hat-Tastic Party

Za informację dziękuję Mint.
W każdym razie zostałam poinformowana o pojawieniu się ubieranki Lizzie Hearts z serii Hat-Tastic Party. Jeśli macie ochotę w nią zagrać, podaję link; klik!
Myślę, że gra jest całkiem w porządku. Szkoda tylko, że nie możemy zmieniać koloru pasemek. Nie kojarzę piosenki w tle (powiedzmy sobie szczerze; nie kojarzę żadnej z popularnych piosenek, ot, jakim jestem odmieńcem), ale sądzę, że nie pasuje do Lizzie.
Tak ja ubrałam dziewczynę. Ma w szafie sporo ciekawych ubrań i można nawet zrobić z nimi coś ciekawego. Zaciekawiły mnie jednak czerwone paski na jej włosach, a raczej w ich "ponadczołowej" części, dobrze widoczne na zdjęciu po lewej. Cóż, zwykły bug, każdemu się zdarza.
Jak jest ze stylizowaniem jej na inną postać? Sami oceńcie. Na powyższych zdjęciach znajdziecie Lizzie przebraną za moją najlepszą funfelę (jak to mówi Hyacintha z książki "Szkoła Strachu; Jeszcze nie koniec lekcji!", którą właśnie czytam), Even. Gra jest dobra, ale nie ląduje na listę moich ulubionych.

5 komentarzy:

 1. to ja też się pochwalę :'D http://screenshu.com/static/uploads/temporary/wg/oo/3p/8eltvl.jpg

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem 2 anonimkiem :3 , który stale tu zagląda:3

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę się podpisywać Mint

  OdpowiedzUsuń
 4. Piosenka to "Fancy". Autorzy to: Iggy Azalea i Charlie XCX tylko ta wersja jest śpiewana przez jakąś dziewczynkę. Taki cover.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!