poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Nowe torby

Ostatnio w internecie dość często pojawiają się zdjęcia nowych torebek. Wiem, wiem, temat dość oklepany, pewnie myślicie "E, kolejne badziewie z logiem everu", ale... nie tym razem.
Jak widzicie, miałam rację. Tym razem mamy do czynienia z płóciennymi/lnianymi/czy/jakimiś/tam torbami z motywami torebek czterech głównych bohaterek. Można by pomyśleć, że to robota fana, ale motyw materiału użytego wewnątrz eliminuje wszystkie powody, by tak sądzić. 
Rączki każdej torby są swego rodzaju "przedłużeniami" obrazka i są doszyte tak, że obrazek sprawia wrażenie całości z torebką. Oprócz tego, jeden z narysowanych elementów na torbie jest prawdziwy; na torebce Raven jest to lusterko, a na Apple - listek.

Tu z kolei są zdjęcia torebek Maddie i Briar. Do torby córki Szalonego Kapelusznika doszyto srebrną kokardkę, a do dziewczyny wyznającej zasadę YOLOUT (You Only Live Once Upon a Time) czarną "różę".

Jest to bardzo dobry pomysł. Z takimi torbami nawet starsze fanki (bo fani chyba jednak nie) mogłyby chodzić. Mi podoba się torba z motywem Raven i Maddie i muszę przyznać, że byłabym w stanie je kupić. Jakoś niespecjalnie lubię typowo babskie torebki, (mimo to w nadchodzącym roku szkolnym postanowiłam spróbować z torbą na ramię), a zawsze gdy gdzieś wychodzę, biorę zieloną torbę z Empiku z napisem "Moja ulubiona książka". A takie powyższe mogłyby ją zastąpić.

2 komentarze:

  1. Fajna jest torebka Maddie. Podoba mi się :)
    NP

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam torbę ,,Moa ulubiona książka" ale planuję kupno pt.,,Jestem zaczytana" , i ten blog jest Czarostyczny !!!!!!!!! Uwielbiam go.
    Pozdrawiam wikidox

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!