niedziela, 3 sierpnia 2014

Nowa gra na eah.com + odcinkowe arty HTP

Za informację dziękuję pewnemu anonimkowi.
Na stronie everafterhigh.com pojawiła się nowa, herbatkowa gra, nawiązująca do serii Hat-Tastic Party. Wcielamy się tam w samą Maddie i obsługujemy gości. Jak w innych grach tego typu", co sekundę widzimy tę samą postać proszącą o to samo. To znaczy, cały czas przychodzi Apple i prosi o zieloną herbatę.
Oto link do omawianej gry. Ale nie sam fakt jej istnienia jest najlepszy, ale to, że w grze występują oficjalne, odcinkowe arty nowych postaci, m. in. Lizzie, Kitty czy Raven. Obrazek wstawiam poniżej. Proszę się nie martwić cieniem nałożonym pod Maddie, to nie jest błąd. Po prostu ona pojawia się w oknie "start", dlatego też została... No, wycieniona.
Na początku ciągle obsługujemy Apple, Briar, Cedar i Cerise. Lizzie pojawia się gdzieś na trzecim poziomie. Jak jest z Raven i Kitty? Nie wiem, bo na trzecim poziomie przegrałam i nie chciało mi się dalej w to grać.

9 komentarzy:

 1. Kiedy dodać przetłumaczony teledysk eah theme?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kitty jest od 6 a Raven od 7

  OdpowiedzUsuń
 3. Jejciu zostałam pewnym anonimkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie się ta gra nie pojawia. :'(

  OdpowiedzUsuń
 5. Jej ja doszłam do 12 levela !!! później pojawia się mleko cukier kanapki i 3 rodzaje babeczek na 10 jest już masakra nie da się nadążyć *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. Na początku nudnawa, ale od około 8 poziomu jest wymagająca. Udało mi się przejść całą :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również przeszłam całą ;) Świetna :D

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!