poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Nowe "activity books"!

"Activity books" to sformułowanie, które ciężko przetłumaczyć. "Activity" to "działalność", "aktywność", a "books" to, jak powszechnie wiadomo, książki. Po takiej rozpisce od razu wiadomo, że mamy do czynienia z książką często u nas nazywaną jako "do uzupełniania", czy "z zadaniami".
W Internecie znalazłam cztery okładki nowych książek tego typu. Pierwsza nosi tytuł "Royals and Rebels". W sumie, zbyt dużo nam to nie mówi. Być może to jakiś album? Druga to "Spellbinding Axtivities" ze "snem doodle'i", profilami przeznaczenia i królewskimi quizami, a także uroczym, małym notesem. Hm.
"Książka przeznaczenia", w środku zadania, plannery, opisy postaci i "dużo więcej", a także "prezent - puszka" (?) i długopis. Druga propozycja to "Draw dream create sketchbook - gdzie Twoja wyobraźnia jest Twoim przeznaczeniem". Hmm.
Nowe "activity books" moim zdaniem nie prezentują się za dobrze. Widać, że robione na siłę, a treści każdej z nich są do siebie bardzo podobne. Osobiście czekam na polskie wydanie "The unfairest of them all", "The wonderlandiful world" i "Yearbook'a". Powyższe jakoś niezbyt mnie zainteresowały. (no, chyba, że dołączą naklejki, to kupię na bank).

8 komentarzy:

 1. Ja tam zamierzam kupic ksiazke z naklejkami sa w niej postacie z serii thronecoming. Pozatym 4 ksiazka wyglada najciekawiej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz co ja też czekam na polskie wydanie 2 następnych części "Księga Legend" ,bo tę książkę już dawno przeczytałam i na "Yearbook'.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sei nie oplaca ci sie kupowac osobno ksiazek mozna kupic zestaw wzbogacony o historie dodatkowych postaci.A co do ksiazek z EAH to chcialam miec wszystkie ale raczej sie nie uda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie nie wiadomo, czy taki pakiet będzie w Polsce. Poza tym, mam już Księgę Legend.
   Wątpię, czy bym wytrzymała do wydania całej trylogii bez kupowania ani jednego tomu.

   Usuń
  2. To by bylo nie logiczne ale...mozliwe ,przeciez Polska to kraj trzeciego swiata.

   Usuń
 4. Uwielbiam ten blog , i będę to pisać . SUPEROWY! Gorąco pozdrawiam.
  wikidox

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli będą naklejki ..... To oczywiste że kupie . Jestem maniakiem naklejek ,każda gazetka z naklejkami wywołuje u mnie minę "Mom please" .
  Pozdro
  Mint

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak na inny temat nie wiedziałam ,że w polskich sklepach takich jak Kids World są lalki Thronecoming. Tak kupiłam ce C.A. Cupid.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!