czwartek, 14 sierpnia 2014

Nowy znak towarowy

Dawno tego nie było prawda? Mowa oczywiście o znakach towarowych. Niedawno pojawił się jeden, za to dość ciekawy. A do tego idealnie trafiający w moje klimaty.
Nazwa; Droga do Krainy Czarów
Produkty; lalki, ubrania dla lalek, akcesoria dla lalek
Numer serii; 86361231
Data zatwierdzenia; 8 sierpnia 2014
W zasadzie nie wiadomo nic więcej poza tym, że seria będzie w klimacie Krainy Czarów. Ale nawet taki drobny fakt poprawił mi humor. Uwielbiam magię. Uwielbiam brak logiki. Uwielbiam Krainę Czarów. A Wy?

7 komentarzy:

 1. Ooo *+*
  Cieszę się!
  Lalki? Już mi się podoba.

  Detahie, dzieciok, odpowiadaj na kaplicy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Radzę powtórzyć odcinki z Maddie w roli głównej.

   Usuń
  2. A wykombinujesz wielką gąsienice ćpającą fajkę wodną i armie ludzików-kart bez magi lub narkotyków? *.* (Seise: jeśli lubisz czytać książki to polecam ci cykl ,,Świat Dysku" Terry'ego Pratchetta - równie absurdalne co ,,Alicja..." ;))

   Usuń
  3. Ja nie lubię czytać, ja UWIELBIAM. Dzięki za polecenie. Wydaje się być ciekawe. Jednak liczba tomów trochę mnie zraziła. XD Może kiedyś, bo na razie mam dość długą listę. (którą oczywiście możesz zobaczyć na moim drugim blogu, kaplicy, w zakładce "do przeczytania" i nie, to wcale nie jest reklama).

   Usuń
 3. Oby nie było córki Alicji o_O. To moja ,,oficjalna" postać z EAH. Ma na imię Ann Wonderland. Wracam do komentowania po długiej przerwie :-D

  Apple Draculaura

  OdpowiedzUsuń
 4. Kraina Czarów... już nie mogę się doczekać

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!