czwartek, 31 lipca 2014

Nowe ubrania & nowe wzory

Nowe ubrania - czyli temat, który nie ma szerokiego grona zainteresowanych. Mimo wszystko, warto coś niecoś o tym napisać, ponieważ na niektórych ostatnich koszulkach pojawiają się całkiem nowe motywy.
Po lewej widzimy koszulkę przeznaczoną dla Royasów, co zresztą widać z daleka; różowy kolor i wzór w serca. Ciekawym pomysłem było zrobienie falbaniastych rękawów, gdzie końce są obszyte czarną tasiemką. Fajnie to wygląda. Po prawej jest koszulka dla Rebelsów, z nieco mniej kreatywnym krojem. Na obrazku mamy napisane "Rebels" i "Royals", co jest dość paradoksalne, jeśliby spojrzeć na kolor koszulki. Pośrodku zaś coś dla "a little of both", gdzie prawa nogawka jest wykonana z tego samego materiału, co Royalska koszulka, a lewa z jakiegoś fioletowego materiału. Gdzieś, ot, na chybił trafił, doszyli obrazek z Raven  Apple. Moim zdaniem - efekt okropny. 
Przejdźmy wreszcie do tych "nowych motywów". Sami popatrzcie na pozy Apple i Raven. Moim zdaniem wyszło to całkiem nieźle, ale kolor włosów córki Złej Królowej na trzeciej koszulce wygląda okropnie! Pierwsze dwa kroje nie są zbyt ciekawe. Trzeci... chwila, czy mi się zdaje, czy z tyłu jest prześwitujący materiał?

1 komentarz:

  1. Fajny post tak na marginesie znalazłam art Kitty Cheshire według mnie art

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!