czwartek, 31 lipca 2014

Nowe przybory szkolne

W tym poście pokażę Wam papiernicze nowości za granicą. Polskie postaram się opisać w najbliższych postach. (czeka mnie jeszcze wyprawa do smyka i pepco jako paparazzi). Ale przejdźmy do rzeczy.

Na początek może piórniki. Standardowo, mamy dwa wzory; dla Royalsów i Rebelsów, a na każdym z nich jest jedna z dwóch głównych postaci (Raven/Apple) i jej najlepsza przyjaciółka (Maddie/Briar). Jak zwykle, postaci są wykonane znaną nam, akwarelową techniką. Muszę jednak przyznać, że dziwnie wyszło z napisami "Royal" & "Rebel" - jako że kolor piórnika jest charakterystyczny dla danej grupy, to aby napis się nie zlewał... to jego kolor został zmieniony na ten od grupy przeciwnej. I tak logo Royalsów jest fioletowe, a Rebelsów - różowe. Dość nietypowa koncepcja wyszła moim zdaniem niezbyt dobrze. Lepiej byłoby dookoła napisu walnąć atramentowe plamy w kolorze grupy przeciwnej, a sam napis zostawić w oryginalnej wersji. O fakturze piórnika nie będę pisać, po pierwszym zdjęciu można samemu to wywnioskować.
Na pierwszy ogień pójdzie zdjęcie po lewej. Kojarzycie może edycję przyborów papierniczych z Empiku z serii "basic"? Na pewno kojarzycie też pewne specyficzne, plastikowe piórniki, które początkowo można było kupić w kolorach takich jak błękit, czerwień czy biel. (osobiście w niebieskim trzymam cienkopisy). Dla tych, co nadal nie wiedzą, o co chodzi, wstawiam link do zdjęcia. Okej, jeśli już wszyscy są wtajemniczeni, dopowiem tylko, że można kupić już takie z motywem Ever After High. 
Na drugim zdjęciu widzimy piórnik w całości wykonany z materiału. Znajduje się na nim motyw z wszystkimi czterema głównymi bohaterkami, wykonanymi techniką akwarelową. Tło wokół nich jest czerwone.
Na ostatnim zdjęciu możecie zobaczyć plecak. Nie będę pokazywać wszystkich dostępnych na rynku plecaków z Ever After High, bo jest ich strasznie dużo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!