piątek, 4 lipca 2014

Akcesoria do włosów i nowa torba

Wakacje trwają, ale pracownicy Mattela z działu Ever After High nie próżnują. Ostatnio mogliśmy zobaczyć sporo zdjęć lalki Lizzie. Dzisiaj mam dla Was fotki akcesoriów do włosów i nową torbę.
Opakowanie. Wielkim minusem jest to, że akcesoria są narysowane, jeśli wiecie, o co mi chodzi. Nie jest to autentyczne zdjęcie zestawu, a co dopiero jakiś ostateczny projekt. Mimo wszystko są tu łańcuszki, ćwieki, pióra, zawieszki, paski, tasiemki, koronki i wypełniacz do koka. Oczywiście, wszystko podzielone na Royal & Rebel.
Przykłady fryzur, jakie możemy zrobić dzięki powyższemu zestawowi. Czy tylko mi się zdaje, że akcesoria są "wklejone" na dziewczyny w jakimś SzotoFopie? O ile jeszcze ten kok z czerwoną kokardą wygląda naturalnie, to te stylizacje z paskami wokół głowy raczej nie. Cóż, zestaw jeszcze jako tako od biedy ujdzie, ale raczej go nie kupię. Hm, powiedzmy, że ostatnio wybierając się na basen, próbowałam zrobić tego jakże słynnego i jakże prostego roztrzepanego koka. No cóż... Nie wyszło.
Następnie mamy torbę. Zamyka się na pasy, z przodu znajduje się napis "Trust your heart". Sama w sobie jest ładna, ma ciekawy krój. Nawet byłabym w stanie ją nosić.
To zdjęcie przedstawia wnętrze torby. Niestety, nie znalazłam większego rozmairu. Ciekawe, co się stało z tą, em, różową częścią... Mamy tu kieszonkę wszytą w jedną ze ścianek. Jak już pisałam, torba jest nawet nawet i mogłabym ją nosić.

2 komentarze:

 1. o co ci hogziło ze narysowan e
  babyerlie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak pisałam, chodzi mi o to, że nie jest to zdjęcie zestawu, a jakiś projekt. Wystarczy spojrzeć na te ćwieki w opakowaniu - są narysowane. A teraz przypatrz się uważnie innym.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!