niedziela, 27 lipca 2014

Wszystkie historie!

Niedługo na rynek wyjdzie nowa książka, która będzie się składała z 12 pomniejszych historii o naszych bajkowych bohaterach! Historie będą dotyczyły ich życia sprzed Dnia Dziedzictwa. Oprócz 6 podstawowych opowieści (Apple, Briar, Ashlynn, Raven, Maddie i Hunter) znajdziemy tam również historię Dextera, Darling, Cedar, Lizzie oraz Kitty. Do tego książka zawiera "Historię o Dwóch Siostrach". Nosi tytuł "Once Upon a Time. A Story Collection" i jest napisana oczywiście przez Shannon Hale.


A tutaj przetłumaczony przeze mnie opis:
"Przeczytaj te ekskluzywne opowieści o swoich ulubionych bohaterach by dowiedzieć się jak ich życie wygląda w domu! Nowy rozdział jest o początku chodzenia do Ever After High, wszyscy uczniowie szykują się do zaczęcia ich roku dziedzictwa. Za kilka tygodni ma odbyć się Dzień Dziedzictwa kiedy to oni podpiszą Księgę Legend i zaczną żyć swoim "bajkowym" życiem, powtarzając historie swoich rodziców.

Ta księga zbiera w sobie po raz pierwszy 12 krótkich historyjek, zawiera ona pięć zupełnie nowych opowieści. Po raz pierwszy dowiecie się co Dexter i Darling Charming, Cedar Wood, Lizzie Hearts i Kitty Cheshire robili tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Ta kolekcja zawiera również historie Apple White, Raven Queen, Madeline Hatter, Briar Beauty, Ashlynn Elli i Huntera Huntsmana oraz "Opowieść o Dwóch Siostrach" , które były wcześniej publikowane osobno.

Nie przegapcie jedynej w swoim rodzaju specjalnej edycji książki o czarujących historiach od Shannon Hale."
Oczywiście tłumaczenie nie jest dokładne ale starałam się je jak najlepiej odwzorować. Do tego wiemy, że książka ukaże się za granicą 21 października tego roku.  Bardzo podoba mi się ten pomysł. Fajnie, że poznamy bliżej Kitty i Lizzie. Na pewno kupię tą książkę jak będzie już wydana i u nas. A wy?

3 komentarze:

  1. Ponoć to ma być ebook, ale nie jest to potwierdzona informacja. W każdym razie, kupię na pewno.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się że widzimy po raz pierwszy jakikolwiek ,,oficjalny" art Kitty (*.*)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!