środa, 30 września 2015

Reklama lalek "W Krainie Czarów"

Niedawno na oficjalnym kanale Ever After High pojawił się spot reklamujący lalki z serii "W Krainie Czarów". Zapraszam do oglądania!
Obejrzyjcie nowy spot reklamowy lalek Ever After High "W Krainie Czarów". Piosenkę w spocie wykonuje Natalia Szroeder. Zapraszamy!
Same lalki były już wiele razy opisywane i oceniane, więc nie mam nic do dodania. W klipie możemy zobaczyć prezentację owych zabawek przy akompaniamencie śpiewanej przez Natalię Szroeder reklamy na melodię "Do you wonder". Sam tekst szczytem kreatywności nie jest, ale cieszy mnie, że pojawia się coraz więcej polskojęzycznych reklam. Zastanawia mnie tylko czy nasza ambasadorka nagra również polską wersję piosenki "Do you wonder", a jeśli tak to czy ułożą teraz jakiś sensowniejszy tekst?

A co wy myślicie o reklamie?
Podobała wam się piosenka?
Klip i opis pochodzą z kanału Ever After High.

15 komentarzy:

 1. Skoro jest reklama, znaczy polska wersja animacji coraz bliżej. Teraz wystarczy czekać, kiedy będą emitować xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiem czy ktoś zauważył, ale z galerii zniknęło kilka prac! Chyba Mattel zabrał się za weryfikację prac, po zgłoszeniu przywłaszczenia prac autorskich.

  OdpowiedzUsuń
 3. (A ja cały czas jestem zawiedziona tym filmem i nie lubię jak inni go tak przeżywają :() Co do reklamy to już ją widziałam,tylko,że w angielskiej wersji. A tak w ogóle wolałam "Do You Wonder" po angielsku,bardziej wpadała w ucho :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Popieram- zresztą szczyt ekscytacji tym filmem w Polsce będzie jak go tu wyemitują i ludzie zobaczą zakończenie ktore sie jak podejrzewam 80-90% spodoba... -,-

   Usuń
 4. Serio? Ta reklama to czysty żenadix... Bardziej idiotycznego tekstu nie mogli ułożyć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko pięknie, ładnie (powiedzmy) ale serio, KETI CZESZER xD No i powiedzmy sobie szczerze, że ten tekst niewiele ma wspólnego z oryginalnym teksem... Mam nadzieję tylko, że któregoś pięknego dnia nie wpadną na genialny pomysł wstawiania polskiego openingu do odcinków.
  Okei, pomińmy Natalię i jej kreatywne wywody na temat postaci... Wizualnie reklama jest dość przyjemna, ale czemu nie ma zbliżenia na Lizzie :<

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeny! Przepraszam, że to mówię, ale według mnie strasznie ZWALILI tą piosenkę w polskim wykonaniu -_- Wcale mi się nie podoba, oryginał o wiele , wiele lepszy, a poza tym... KETI CZESZER?! Nie, na serio?
  Wolałam już Czeszajer, jakoś tak się przyzwyczaiłam, a nie tak skakać między jedną wymową a drugą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest jakiś nowe zadanie na stronie Eah.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy ktoś wie gdzie można szukać informacji i konkursie z gazetki? Prace należało wysłać do 25 września ale nigdzie nie napisali kiedy będą wyniki, a na stronie egmontu nie ma aktualizacji tj. wciąż jeszcze jest pierwszy numer i wyniki starego konkursu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też czekam, bo wysłałam pracę.
   Wydaje mi się, że po ogłoszeniu listy zwycięzców dodadzą numer drugi gazetki EAH i dadzą listę.

   Usuń
  2. Szkoda, że traktują ten temat tak jakby im zupełnie nie zależało. Nie ma żadnych aktualizacji, jakiejś stronki fanpage'owej, gdzie można by było się czegoś dowiedzieć. Czy oni są jakoś powiązani ze stroną everafterhigh.com? Dlaczego nie mogą przynajmniej tam umieścić jakiejś informacji?

   Usuń
  3. Bo konkurs organizuje Egmont, nie EAH

   Usuń
  4. Bo konkurs organizuje Egmont, nie EAH

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!