sobota, 26 września 2015

Poznaj Raven Queen

Niedawno opublikowano kolejny filmik z serii "Poznaj postacie". Tym razem mamy okazję przyjrzeć się bliżej Raven Queen.
"Poznaj Raven Queen, córki Złej Królowej."
Znowu pojawia się nam ta sama literówka co w przypadku filmiku z Apple. Naprawdę?!
No cóż, przynajmniej teraz wszystkie odcinki zamieszczone w klipie działają bez zarzutu, więc Mattel nie nabroił aż tak bardzo.

Mówiąc o odcinkach - dziewczyna zostaje nam przedstawiona w czterech: "Randka z Raven", "Kot, który tropił wilka", "Rebelsi mają talent" i "Prawdziwe odbicie". Wydaje mi się, że nawet nieźle je dobrali - każdy pokazuje inne oblicze Raven i dobrze obrazuje jej osobowość. Możemy zobaczyć Raven troszczącą się o swoich przyjaciół, zaciekle rywalizującą i poskramiającą swoje umiejętności magiczne. Jedyne czego nie rozumiem to pierwszy klip, który skupia się bardziej na Cupid i Dexterze niż na pannie Queen.

A co wy sądzicie o nowym filmiku?
Podobał wam się?
Filmik i opis pochodzą z kanału Ever After High.

10 komentarzy:

 1. Tak,to było przewidywalne,że z nią to zrobią...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A tak w ogóle to te odcinki tu nie pasują,bo odcinek ,,Randka z Raven",to się bardziej skupił na tym,że C.A jest zakochana w Dexie,a Dex w Raven... ,,Kot,który tropił wilka",według mnie bardziej pasuje do Cerise i jej tajemnicy,ewentualnie do Kitty i jej charakteru... ,,Rebelsi mają talent",to akurat mi do Raven pasuje,ale ,,Prawdziwe oblicze" to po pierwsze było w ,,Poznaj Apple White",po drugie to pasuje do Apple i jej opowieści niż do Raven...

   Usuń
  2. Albo najlepiej na początku ,,Nazywam się Raven Queen. Jestem córką złej królowej" a po chwili mówi coś takiego ,,Tego,że wszyscy myślą,że jestem tak strasznie zła,bo moja mama była zła. To nie w porządku!" Tego,czyli czego?!

   Usuń
  3. "Randka z Raven" też mi nie pasuje, ale "Kot, który tropił wilka" pokazuje jak dobrą przyjaciółką jest Raven (pomoc Cerise i dochowanie jej tajemnicy). Poza tym wątpię by postacie drugoplanowe (Cerise bądź Kitty na przykład) otrzymały również 8-minutowe filmiki, więc najwięcej sensu byłoby w wykorzystaniu tego odcinka z Raven.

   Usuń
  4. W MH ostatnio pojawiło się ,, Poznaj Spectrę", a ona jet postacią drugoplanową, więc całkiem możliwe, że Cerise dostanie swój filmik, tylko że później.

   Usuń
  5. Seriously? Teraz o Raven? Randka z Raven TOTALNIE tu nie pasuje, skupia się bardziej na Dexie,a Raven była zaledwie w dwóch scenach. W "Kot który tropił wilka" była postacią drugoplanową , a w Prawdziwym Odbiciu chyba i Apple i Raven były głównymi bohaterkami. W filmiku z Apple nie pasowało mi też Zastąpić Raven, jako jej rola główna skoro była tylko na końcu.

   Usuń
 2. w takim razie co według was mają pokazac w RAVEN ODCINKU ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Komuś udało się wgrać plik do trzeciego zadania?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem,czy już o tym pisaliście,ale po internecie krąży już zdjęcie lalki Courtly Jester. Jest cudowna :) Warto byłoby o tym napisać ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widziałam zdjęcie 17-calowej Maddie w pudełku na EAHD na facebooku,ktoś o nazwie Kitty Cheshire dodał posta w zakładce ,,Posty Gości"...

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!