środa, 23 września 2015

Lalka nowej postaci!

Nina Thumbell - postać z uniwersum Ever After High, córka Calineczki. Zadebiutowała w pamiętniku Faybelle Thorn i jak na razie to jedyna wzmianka o niej. Na razie. Niedawno pojawiło się w sieci zdjęcie ze sklepu Walmart, przedstawiające cenę z tajemniczym napisem "EAH Nina Thumbelina".
Dziewczyna nie pojawiła się w żadnej książce, odcinku czy choćby grze, więc wydanie jej lalki wydaje się bardzo dziwne i zaskakujące (zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wiele starszych postaci wciąż nie ma lalki. Hopper i Daring! :c).
Pozostaje jeszcze sprawa jej nazwiska - w pamiętniku nazwana była Niną Thumbell, a tutaj widzimy wyraźnie nazwisko "Thumbelina".
Mimo wszystko wątpię by była to jakaś pomyłka w sklepie.

A co wy o tym sądzicie?
Chcecie dowiedzieć się więcej o Ninie?
Zdjęcie pochodzi z facebooka Ever After High Dolls.

26 komentarzy:

 1. Moim zdaniem powinni dodać lalki starszych postaci niż ciągle tworzyć nowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Według mnie,to jest bez sensu,bo po pierwsze praktycznie nic nie wiemy o Alistairze,Bunny itd. więc po co kolejne nowe postacie?! Po drugie,nie potrafią nad wszystkimi zapanować,bo jednej postaci jest za dużo,drugiej za mało... Po trzecie,powinni zabrać się za lalki starych postaci (Hopper,Daring) ... Po czwarte,nie dawno widzieliśmy Farrah,Justine itd. więc po co jeszcze jedna nowa postać?! Mam dosyć tych nowych postaci i mam nadzieję,że nie planują robić kolejnych nowych postaci,bo to byłoby żałosne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że albo powinni częściej dodawać odcinki i książki (by przybliżyć nam nowsze postacie) lub wyhamować trochę z produkcją lalek. ^^
   Ale i tak - wszystkim nie da się dogodzić. A lalka Humphrey'a byłaby bardzo miłym zaskoczeniem! <33

   Usuń
  2. Rosalie Rasil - no fajnie by go było zobaczyć :P
   reBelle516 - według mnie powinny być częściej odcinki i wyhamowanie z produkcją lalek :D (Chyba,że zabiorą się za stare postacie,wtedy to bym nie miała nic przeciwko :D)

   Usuń
  3. No, fajnie sobie pomarzyć, jednak nie sądzę, by to się kiedyś spełniło... MH, EAG, B:LitD i te inne serie to przede wszystkim lalki, a odcinki są tylko dodatkami służącymi do promowania lalek. Za filmiki pewnie żadnego hajsu nie dostają, więc robią je z konieczności. :(
   Yep, dzisiaj jestem realistką. XDD Przepraszam. :P

   Usuń
  4. W MH filmy wychodzą na DVD więc, dostają za to pieniądze, za Natflixa chyba też się płaci czy jakoś tak, więc pieniądze są :P

   Usuń
  5. Bardziej mówiłam o odcinkach, ale masz rację. Może i coś dostają, jednak najgłówniejszym dochodem i najpewniej też największym są lalki, bo jednak dużo osób ogląda na YouTubie. :)

   Usuń
 3. Czy tylko ja ucieszyłam się na ta wiadomość? Jestem bardzo ciekawa jak będzie wyglądać *^* (jeżeli będzie coś mi w niej nie pasować, powiem, że moja OC też od Calineczki jest lepsza xD) Ale to prawda, że trochę dużo jak na jeden rok O>O Chciałabym zobaczyć lalkę Hoppera...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się bardzo ucieszyłam, a co do jej wyglądu to chciałabym żeby miała skrzydła :D

   Usuń
  2. Ale Calineczka to nie Dzwoneczek... Nie miała skrzydeł...

   Usuń
  3. Tak wiem ale to jest córka Calineczki może jej mama ożeniła się z motylem XD
   Po prostu tak sobie ją wyobrażam ze skrzydłami motyla i blond włosami i mam nadzieję że jej kolor to będzie czerwony :)

   Usuń
  4. Czyżbyś oglądała wersję Barbie? :)

   Usuń
  5. Raczej http://www.filmweb.pl/film/Calineczka-1994-4425

   Usuń
  6. Zaloze sie, ze jej magiczna zdolnoscia bedzie zmniejszanie sie ;)

   Usuń
  7. Nie oglądałam barbie Calineczjki, ale jak sobie wpisałam w grafikę to okazuje się że ma skrzydła (nawet nie wiedziałam).
   Wydaje mi się że może i będzie się zmniejszać ale wkrótce wszystkiego się dowiemy teraz pozostaje nam czekać z niecierpliwością :/

   Usuń
  8. Ale Calineczka nawet w wersji Barbie nie miała skrzydeł XD
   Były one nakładane i zrobione z płatków, aby coś tam mogly oglądać z wysokości.

   Usuń
  9. Mówiłam,skrzydła miała z 1994 roku.

   Usuń
  10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  11. YuuChan- może i masz rację bo ja nie oglądałam patrzyłam tylko na zdjęcia, a teraz jak się przyjrze to faktycznie są z płatków :)

   Usuń
  12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  13. Janet J. - miała, ale dopiero pod sam koniec, kiedy pocałowała Korneliusza (czy jak mu tam było) i została jego żoną. Ma to na celu zapewne pokazanie, że stała się elfią księżniczką. Natomiast Calineczka, przed ślubem, nigdy ich nie miała.

   Usuń
 4. Wow, samo jej imię sprawiło, że po prostu muszę mieć jej lalkę! Pewnie będzie nieco mniejsza od innych postaci i baaardzo urocza! To moje przemyślenia na temat jej wyglądu:)

  Briar Beauty

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Ta informacja zmieniła moje życie...

   Usuń
  2. Ha, wymiatasz z tą odpowiedzią!

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!