poniedziałek, 21 września 2015

Trzecie zadanie konkursowe : Wybierz własny czarostyl!

Ostatnie zadanie niedawno się zakończyło, a my mamy teraz możliwość uczestniczyć w kolejnym. Bez przedłużania, przed nami czeka . . . 

Zadanie 3 : Wybierz własny czarostyl!

"Wiesz, jaki jest najprostszy i najprzyjemniejszy sposób, by wyrazić siebie? Bajeczna koszulka! Kiedy poznałam krainę Ever After High, od razu zamarzyłam o tym, by w mojej szafie znalazło się coś magicznego i wyjątkowego.

Teraz czas na Twoje pomysły! Stwórz własny projekt koszulki, narysuj go ręcznie lub na komputerze. Najbajeczniejsze prace zostaną nagrodzone - kolekcjonerskie lalki Raven Queen, koszulki Ever After High oraz zestawy bajecznych nagród czekają!"

Pod opisem widzimy przykładowe prace naszej ambasadorki, które są też nagrodami w konkursie.Pani Natalia stylizowana jest na typowy, już troszkę stereotypowy wygląd Royalsa (delikatne, ciepłe kolory, spódnice i falbanki) i Rebelsa (skóra, ćwieki, ciemne kolory i artystyczny nieład).
"Royalsi kochają królewskie ubrania: modne, czarowne i z klasą! Właśnie taka powinna być Twoja koszulka. Czekam na Twoją propozycję! Stwórz własny projekt koszulki, ręcznie lub na komputerze."

Royalsi mają możliwość pobrania royalskiej wersji projektu ambasadorki (w formie pliku pdf) i zmienienia go według własnych potrzeb.
"Rebelsi uwielbiają czarowne ubrania: bajeczne, wyjątkowe i z pazurem! Tak właśnie powinna wyglądać Twoja koszulka. Czekam na Twoją propozycję! Stwórz własny projekt koszulki, ręcznie lub na komputerze."

Rebelsi mają taką samą opcję, tyle że w rebelsowej wersji projektu.
Zadanie zdecydowanie mnie nie zachwyciło - spodziewałam się tego, a miło byłoby zostać zaskoczoną. Tym razem jednak nie mamy kreatora, a sami musimy zająć się obróbką graficzną naszego projektu (czy to na komputerze czy na kartce papieru). Nie wiem jak będzie tutaj z kwestią plagiatów - czy używanie fanartów do swojego projektu liczy się jako złamanie zasad?
Ogólnie uważam zadanie za średnie - ni to ciekawe, ni to ograniczone.

Jak zwykle, galeria do tego zadania zostanie dodana pewnie w późniejszym terminie.

Co sądzicie o nowym zadaniu?
Planujecie brać w nim udział?
Teksty oraz zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Ever After High.

38 komentarzy:

 1. Zupełnie nie wiem jak to zrobić... Nie chce się pobrać, nie wiem czy wszystko trzeba rysować samemu czy można zrobić po prostu zlepkę grafik... Dlaczego nie ma generatora?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I szczerze to róża na głowie Briar jest okropna. XDD

   Usuń
  2. Hah, pobrałam! Strzeżcie się, frajerzy! XDDD

   Usuń
  3. No bo to ,,pobierz projekt'' to oszustwo jakieś... Mozilla się włącza i koniec bajki. XDD

   Usuń
  4. Okej? U mnie się po prostu otwiera w nowej karcie plik pdf i wystarczy kliknąć ikonkę z zapisem. ;o
   Dziwne.

   Usuń
 2. Ja się rozkoszuje brakiem kreatora. Pora w czymś wziąć udział, to jest perf ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście brak kreatora daje więcej możliwości. Ale nie oszukujmy się. Na 99,91% nie będziemy uczciwie oceniani. W dodatku ten podział... Najchętniej zrobiłbym delikatne ciepłe kolory na koszulce dla royalsów.

   Usuń
  2. Przecież nikt ci nie broni takie kolory zrobić. Od ciebie zależy jak będzie wyglądał twój projekt.

   Usuń
 3. Ja się rozkoszuje brakiem kreatora. Pora w czymś wziąć udział, to jest perf ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Projektowanie własnych koszulek! Właśnie na to czekałam. Zadanie wspaniałe, bo można wykazać się kreatywniscia i nieco poszalec, w przeciwieństwie do innych zadan

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślicie, że jak wyśle się im przerysowaną, a nie drukowaną koszulkę to zabiją? XDD

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie ma zadania z narysowaniem postaci... Cóż. Trudno. Nie można mieć wszystkiego. Ale jak znowu się pojawi "zły format" to nie ręczę za siebie.
  Co do galerii, to mogliby zrobić osobną zakładkę, bo u mnie nie da się przesunąć, żeby np zobaczyć poprzednią [galerię].

  OdpowiedzUsuń
 7. Serio, koszulka?! Nie ma słów abym wyraziła moją frustrację... Liczyłam na stylizacje, ale jak się dowiedziałam (patrząc na zdjęcia zwycięzców głównej nagrody) takowe już poniekąd było w pierwszym zadaniu... Dla mnie słabo, ale spróbuję coś im naskrobać. Nie powiem zawiodłam się na tym zadaniu ._.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli dobrze pamiętam. Coś a'la stylizacje były w zeszłym roku. Właśnie dlatego liczyłam na coś bardziej kreatywnego. No i tak jak wspomniałaś, w pierwszym zadaniu też lepiej oceniali jak ktoś się jakoś wystylizował, a nie po prost strzelił sobie fotkę.

   Usuń
 8. Myślicie, że może to być po prostu ładna koszulka, czy musi być tekst stylu: 'Keep calm and ever after high!' (proszę nie zgapiać ;) ).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpie aby ktoś chciał zgapić napis jaki zrobi 3/4 dzieci w konkursie, ponieważ jest kiepski i wymiotować od niego można. Dziękuje. Powodzenia :):):):)

   Usuń
  2. Możesz zrobić napis, jednak to tylko ustawi cię na straconej pozycji w konkursie. Nawet osoba, która nie potrafi rysować, ale jednak coś "zaprojektuje" i narysuje, chociaż nieudolnie, ma większe szanse niż osoba, która wstawi napis, od którego można już wymiotować ^^

   Usuń
 9. W tamtym roku było to samo mniej więcej. A tytuł zadania ma się nijak do tego co trzeba zrobić.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam idealnych rodziców! fotograf i projektantka ciuchów

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawa dla ciebie. Nie ma to jak korzystać z pomocy rodziców, bo samemu nie potrafi się nic wymyślić xD

   Usuń
  2. Ależ po co ci rodzice? Przecież naturalnie sama chcesz zrobić swoją pracę, nieprawdaż? ^^

   Usuń
  3. Jeśli rodzice będą pomagać swoim dzieciom to ja odpuszczam... Poza tym chwalisz się tym? Bo co? Bo dobrze zarabiają? Moja mama pracuje na poczcie a tata jest kierowcą i jakoś żyję ;')

   Usuń
  4. O ile w ogóle to prawda, że rodzice pracują w takim zawodzie xD
   Nawet jeśli byłaby to prawda, chociaż jakoś w to wątpię, matka projektantka nie daje ci większej szansy na wygraną. No sorry xD

   Usuń
  5. Pjona! Mój tata pracuje na poczcie mama bezrobotna ale nawet tego nie odczuwam :)

   Usuń
  6. O! O! O! To mój tata jest kosmonautą a mama uczy Marsjan salsy, tata podrzuca ją do pracy na swoich misjach ^^

   Usuń
  7. hahaha ale pojechałaś XD ale uważam ze to trochę gupie nasmiewac się z dzieci ! xd

   Usuń
 11. W jakim formacie należy wysłać swoją pracę? :D

  OdpowiedzUsuń
 12. A ktoś mnie oświeci do kiedy można w tym konkursie wysyłać prace? xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ludzie, macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem...?
   Na każde zadanie jest 10 dni, jedynie na ostatnie, czwarte zadanie, jest 14. Bierzecie udział w konkursie, a nie wiecie jednej z najważniejszych rzeczy

   Usuń
  2. Ludzie, macie problemy ze zrozumieniem w ogóle? No właśnie nie biorę, dopiero mnie natchnęło żeby wziąć. Spokojnie, nie denerwuj się.

   Wyrażam dozgonną wdzięczność za odpowiedź :')

   Usuń
 13. A mi się przed chwilą udało dodać do bajkoscenariusza komiks.0.o

  OdpowiedzUsuń
 14. Odpowiedzi
  1. na żaden...
   Po wybraniu strony masz "wgraj projekt"

   Usuń
 15. W jaki sposób sprawdzić czy praca którą się wysłało rzeczywiście dotarła? Na mail (na którym byłam zarejestrowana) nie otrzymałam żadnego potwierdzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie dostaniesz. Prace pokazują się w galerii, którą dodają po kilku dniach. Na e-mail wysyłają jedynie wiadomość, kiedy twoje nazwisko będzie na liście zwycięzców, lub w odpowiedzi na jakieś pytanie.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. Rzeczywiście jest już w galerii.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!