sobota, 14 czerwca 2014

Zdjęcia zestawu lalki Briar z zestawu Thronecoming

Dwie osoby nabyły już zestaw Thronecoming z ekskluzywną lalką Briar Beauty i jedna z nich postanowiła zrobić swego rodzaju rewiev lalki. Niektóre fotki są mniejszej rozdzielczości, ale nie przeszkadza to w żaden sposób, gdyż nadal można zobaczyć wszystkie szczegóły i detale.
Na początek może okładka "księgi". Jak widzimy, pośrodku znajduje się cudny art dziewczyny, dookoła niego jest czarna, plastikowa ramka, a pod nią motywy róż i gałęzi. Wszystko wygląda świetnie!
Tu możemy lepiej przyjrzeć się artowi, który znajduje się na boku pudełka. Co ciekawe, wyżej ciernie nad dekoltem i na sukience Briar były czarne, a tutaj są brązowe. Oczywiście może to być wina światła, choć szczerze wątpię.
Lalka Briar jest cudowna! Od początku bardzo przypadła mi do gustu, podobnie jak sam zestaw, dlatego postaram się zrobić wszystko, aby znalaźli się w mojej kolekcji.
Jesteście ciekawi, dlaczego na jej masce znajduje się motyw jednorożca? Tak się składa, że wczoraj czytałam sobie "Księgę Legend" i natrafiłam na pewien fragment.
[...] Dyrektor Grimm rozmawiał z uczniami po drodze.
- Odegranie przydzielonej roli jest tak ważne, że z pomocą przyjdzie wam wam cały świat przyrody. Dziś każde z was otrzyma zwierzę, leśnego towarzysza, który pomoże wam w wypełnieniu przeznaczenia. [...]
Profesor Tata Miś poprawił okulary na włochatym pyszczku i spuścił wzrok na swoje łapy. [...] 
- Mieszkańcy Krainy Czarów przeszli przez portal do Krainy Baśni już w towarzystwie swoich zwierzęcych kompanów. [...] W przypadku postaci spoza Krainy Czarów wezwanie zwierzęcego towarzysza wygląda o wiele prościej. Najpierw trzeba wymówić swoje imię na głos, a następnie rozpakować czartubki, które dla was przygotowałem. [...]
- Ee... Cerise Hood - powiedziała posłusznie. 
Z leśnych cieni wybiegła szara, futrzana kulka i zaczęła ocierać się o kostki dziewczyny.
- Proszę, proszę, szczenie wilka strasznego - zauważył niedźwiedzi nauczyciel.
Dyrektor Grimm spochmurniał. [...]
- Mały niedźwiadek! - ucieszyła się Blondie Lockes i zaczęła baraszkować w trawie z nowym towarzyszem. - Nazwę go Gryz! [...]
- Hura! - ucieszyła się Briar na widok zmierzającego w jej stronę jednorożca. - Wiedziałam, że dostanie mi się wyjątkowe stworzenie! 
Cudowny zwierzak opuścił głowę i pozwolił dziewczynie gładzić się po lśniącej grzywie. [...]
Przytoczyłam także fragment z Cerise - pamiętacie wilczka, z którym ganiała się po lesie w odcinku "Kot, który tropił wilka"? Wracając jednak do Briar - trafił jej się jednorożec i chyba właśnie dlatego jest taki a nie inny motyw na jej masce. Proszę nie kopiować powyższego fragmentu. Sama go przepisywałam. Wszelkie prawa zastrzeżone. Własność; Mattel, Shannon Hale, i jeśli ktoś jeszcze, to zalicza się do innych ktosiów
Nawet jej kolczyki przedstawiają jednorożce.
Teraz czeka nas kilka zdjęć odnośnie tych czarnych, plastikowych cierni.
Jak widzimy, z tyłu znajduje się zapięcie.
Pojęcia zielonego nie mam, co przestawia ten pierścionek.
Jej buty są w porządku, ale przydałby się jakiś różowy akcent.
Jak możecie zauważyć, szczeble drabinki na dole są fioletowe i powoli, do góry, coraz bardziej przechodzą w róż. Świetny pomysł. Jeszcze do zdjęcia; #Briar #lojo #krejzi #schodki.

9 komentarzy:

 1. Pierścionek przedstawia chyba głowę jednorożca widać jedno ucho
  😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe jakby wyglądała z grzywką na bok...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten cierniowy pasek i buty są po prostu boskie *.*

  OdpowiedzUsuń
 4. Cała lalka jest śliczna! Piękna! Podoba mi się wielofunkcyjny domek (książka). Braiar w wielu seriach wygląda pięknie. Niestety nie ma jej w serii Tchronecoming.Jedyna rzecz ,która mnie lekko odraża to fryzura ten kolor tyle różu ,że niektóre elementy wyglądają jakby były fioletowe.
  ~Madziacz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sory to jest wersja Tchronecoming. Chodziło mi o to ,że ona jako jedyna nie ma długiej sukni ,bo jest taką imprezowiczką (?)
   ~Madziacz

   Usuń
  2. Ona nie ma długiej sukni, bo nie startuje na królową balu, czy coś. Po prostu chyba organizuje imprezę z tej okazji, dlatego doliczyli ją do tej serii. I tak, ma też fioletowe pasemka.

   Usuń
 5. Lalka już w tempie błyskawicznym została przezemnie zamówiona. :)
  ~Madziacz

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!