poniedziałek, 9 czerwca 2014

Cerise Wolf już na ebay'u!

Przeglądając różne tumblry, natknęłam się na pewien link do strony ebay.com. Jak się okazało, nie można kupić lalki lalkę i najprawdopodobniej trzy osoby są już jej posiadaczami. Link do strony na ebay'u.
Zrobiłam jeszcze screena. Jak widzimy, lalka kosztuje $112, 45, co w przeliczeniu na złotówki daje nam 337, 64 zł. Nie martwcie się; jeśli kiedykolwiek wyjdzie do Polski, z pewnością albo nie będzie jak jej zdobyć, albo będzie bardzo droga. Możemy też wyczytać, iż sprzedawca ma 0 dostępnych lalek, aczkolwiek sprzedał już 3. Możliwe, że w najbliższym czasie będziemy mieli szansę zobaczyć jej zdjęcia.

9 komentarzy:

 1. Sei , nie zobaczymy . Bo sprzedawcy zawsze zaczyynają sprzedaać na Ebay'u szybciej i za to co zarobili kupią ich liczbę zgodną z liczbą kupujących ,bądź większą (np. kupiło 30 odób , to kupuje jakieś 35) żeby były jeszcze takie które bd miały większą wartość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet piszę "Pre Order" co znaczy "przedsprzedaż" , kupjesz a dostajesz po premierze , czyli w tym przypadku po 27 lipca

   Usuń
 2. nienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzęnienawidzę -_-"

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam tą lalkę na Ever After High Mexico

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie lalka uwodzi. Ta piękna i orginalna "wilcza" twarzyczka. Kupiła bym ją ,ale...jest już zero dostępnych takich lalek ,a po drugie...ta cena! 337,64 zł! Okropna cena. A to ta EKSKLUZYWNA lalka. Jak znacz życie nawet za dwa lata ta lalka nie wyląduję w Polsce. Jeśli znajdziesz błędy to wiedz ,że trochę się śpieszę.
  ~Madziacz

  OdpowiedzUsuń
 5. Ona jest naprawdę prześliczna. Ale dobrze wiem, że nigdy jej nie dostanę. No błagam, 337,64 zł? To może kiedyś, kiedyś,kiedyś, za ok. 4 lata, dawno po wprowadzeniu tej lalki MOŻE stanieje

  OdpowiedzUsuń
 6. A dziś moja córeczka dostała tą lalkę jako nagrodę w konkursie nick.com. Chociaż chłopak starszej córki stwierdził, że za dwa lata cena osiągnęłaby wartość ponad 1000 zł za nie otwarte pudełko (wersja kolekcjonerska), to radość córeczki była bezcenna.

  OdpowiedzUsuń
 7. racja , kocham lalke Ceris marze by ją wygrać specjalnie tańczyłam jak szalona , ale jak zobaczyłam ile kosztuje , nie całe 400 jedno słowo OMG ! TERAZ WIEM ŻE GDYBYM WYGRAŁALALKE COC TO JEST SZANSA 1 NA MILION WRZYCIU BYM JEJ NIE SPRZEDAŁA NAWET ZA MILION !!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. ztrasznie drogie ale ta lalka jest piękna taka dzika i wilcza

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!