poniedziałek, 23 czerwca 2014

Kolejny kunai w serce - czyli zdjęcia Cerise Wolf ;_;

Słucham sobie Wild Child - Elen Levon (*-*), przeglądam Tumblry, a tam Cerise Wolf. 
Przypadeg? Nie sondze!
 Na pierwszym zdjęciu widzimy tył książki/opakowania/czyczegośtam. Strasznie podoba mi się to takie "niby wypalone" logo EAH.(BTW Pewnie to sprawka Huntera ^-^)
 Następne co widzimy to twarz naszej wilkołaczki. Musiałam użyć tego słowa! Kiedyś już chyba opisywałam jej twarz, ale teraz możemy się przyjrzeć jej wilko-czapce(?). Szczerze nie powiem co (bo nie wiem), ale coś minie w tym ryjku odpycha. No nie wiem.
Co do trzeciego...? Nic nie napiszę. Bo po co? Jak mówiłam... było we wcześniejszym poście.
Next! Cerise bez kaptura! No oczywiście nie pokazali jej uszu -_-" No przecież ludzie nie są ciekawi, czy nasza wilkołaczka -znowu to słowo- ma wilcze uszy, czy może znowu zrobią jakieś małe cosie.
Potem widzimy: rękę z całkiem fajną bransoletą, torebkę i buty.
Tak jak wcześniej... nie będę ich opisywała.

EDIT OD JABŁKA:

Na stronie Mattycollector możemy kupić lalkę za JEDYNE 30 $ (ok.90-100 zł) + koszt dostawy ok.70-100 zł (taki jest z USA do PL).  http://www.mattycollector.com/store/matty/en_US/pd/ThemeID.1298800/productID.305550400

Co o niej sądzicie? Jak myślicie co z uszami?
źródło: http://monster-lili.tumblr.com/
Dla tych co nie wiedzą, co to kunai. Poczytajcie sobie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kunai i http://pl.naruto.wikia.com/wiki/Kunai.
Ostatnio się wzięłam za Naruto i tak mnie naszło XDD

3 komentarze:

  1. Z każdym kolejnym zdjęciem tej lalki i jej opakowania zakochuję się w nich coraz bardziej <3 (Ja mam bzika na punkcie pudełek, może dlatego, że interesuje mnie sztuka stosowana... nie wyrzuciłam żadnego opakowania po moich lalkach, wszystkie trzymam :D) Kooooocham tę Cerise!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi się wydaję że to logo jest bardziej wydrążone niż wypalone

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja już mam prawie pieniądze na Nią. Ale super!!!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!