niedziela, 2 października 2016

School Time Outdoors - Wyniki


Ponieważ wczoraj dobiegł końca czas na głosowanie w ankiecie, przyszedł czas na opublikowanie wyników oraz dyplomów dla wszystkich uczestniczek w konkursie. Najpierw jednak zerknijmy na wykres przedstawiający wspomniane już wyniki w ankiecie.


Pierwsze miejsce zajęła Rebella Beauty z 22 głosami, drugie Milla, która otrzymała od Was 16 głosów, zaś na trzecim miejscu na podium znalazła się Angela Heather z 9 głosami. Juleence niewiele zabrakło do podium, bo tylko jednego głosu, otrzymała ich bowiem 8. Lupus Lee dostała od Was 6 głosów.

Nadszedł czas na dyplomy! Mam nadzieję, że autorkom zdjęć przypadną one do gustu. (Naprawdę się starałam, to nie moja wina, że jestem beztalenciem :c). Wszystkie zdjęcia są duże, więc możecie je śmiało powiększać.


Zwycięska Rebelli Beauty będzie przez miesiąc widniała w pasku bocznym wraz z linkiem do jej Instagrama. Polecam wszystkim tam zajrzeć i obejrzeć jej inne bajeczne prace. Jeszcze raz gratuluję wszystkim uczestniczkom i dziękuję im za udział!

Poza tym chciałabym wspomnieć, że zakładka Prace konkursowe została zaktualizowana. Nie wiem jeszcze, kiedy pojawi się następny konkurs, ale mogę zapewnić, że będzie on polegał na narysowaniu czegoś związanego z zimą. Dlatego czekajcie cierpliwie!

9 komentarzy:

 1. Gratuluję pozostałym uczestniczkom :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Może następnym razem mi się uda :D Cieszę się, że wzięłam udział.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje zwycięzctwa wszystkich moejsc :0

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zaskoczona,że zajęłam drugie miejsce.Niedawno zaczęłam robić zdjęcia lalkom.Gratuluję też pozostałym uczestniczkom.Dzięki wam wiem na co mam zwrócić uwagę przy fotografowaniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja również gratuluję pozostałym uczestnikom :-D
  Dyplomy są PIĘKNE !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej na fb na eah dolls jest zapowiedz ksiazki z historuami rodziców z liceum

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest nowy odcinek z Ramoną w roli głównej na stronie Ever After High! Naprawdę świetny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, no i gratuluję wszystkim zwyciężczynią w konkursie. Wasze prace są naprawdę czarowne!

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!