sobota, 18 czerwca 2016

Zapowiedzi nowych serii na 2016 i 2017

Udostępniono niedawno naprawdę ciekawą tabelkę zawierającą nazwy nadchodzących serii oraz zestawów, a także orientacyjne daty wydania. W dalszej części posta znajdziecie głównie moje przypuszczenia na temat serii, jak również tłumaczenia niektórych nazw.

 Zdjęcie pochodzi z tumblra winx dancer eahm.

Już za kilka miesięcy ujrzymy Deluxe Ballet Assortment. Mam nadzieję, że pod tą nazwą kryje się coś o wiele lepszego niż zapowiadana niskobudżetowa seria baletowa. W tym samym miesiącu, bo również w sierpniu, zobaczymy wiele różnych odsłon dobrze nam znanych wróżek. Mamy tutaj Pixie World Deluxe oraz Mini, a także Night/Day Pixies. Być może kryje się za tym zestaw z różnymi ubrankami lub coś w podobnym guście do Ashlynn 2in1? Czas pokaże. Ostatnią zapowiedzią na sierpień jest Watercolor Darl Doll. Za słowem darl prawdopodobnie kryje się jakiś skrót, ale nie mam pojęcia, jaki. Na podstawie pozostałych informacji przypuszczam, że albo dostaniemy lalkę do kolorowania jak w Monster High, co dla Ever After High wydaje mi się troszku bez sensu, albo do kolorowania przeznaczone będą ubrania, jak w Barbie.

Na październik zapowiedziano dwie rzeczy. Po pierwsze Cheerhex Pk. Nie wiem, co znaczy Pk, jednak nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że pojawią się pierwsze lalki cheerleaderki! Albo będzie to seria, albo jakiś wielopak. Najoczywistszą postacią tutaj jest Faybelle, jednak nie jestem pewna, czy twórcy myślą podobnie, po tym, jak w serii baletowej nie umieszczono Duchess i Justine. Kolejną zapowiedzią jest Villain Doll Pk, gdzie ponownie pojawia się ten skrót. W serii czy też wielopaku z pewnością pojawią się dzieci czarnych charakterów.

Dwie ostatnie zapowiedzi na rok 2016 swoje premiery lub też zapowiedzi będą miały kolejno w listopadzie i grudniu. Pierwszą z nich jest Star Wish Assortment. Nazwa zupełnie nic mi nie mówi, a w pierwszym odruchu kojarzy się z linią Star Darlings Disneya. Następnie mamy Sing-along Doll, czyli pierwszą śpiewającą lalkę w historii Ever After High. Nie wiem jednak, kto to może być.


Na pierwszy miesiąc 2017 roku zapowiedziano jedynie dwie rzeczy. Perfume Potion Maker, czyli swego rodzaju zestaw do robienia perfum, który wydaje się być naprawdę ciekawym pomysłem. Equestrian Line w pierwszej chwili skojarzyło mi się z filmami My Little Pony Equestria Girls, jednak okazuje się, że jest to seria z końmi jako motywem przewodnim. Jestem ciekawa, co z tego wyniknie.

Na luty zapowiedziano jedynie Mirror Beach Visit, czyli coś w stylu odwiedzin na lustrzanej plaży. Być może jest to kontynuacja serii Mirror Beach. Jeśli tak, mam nadzieję, że okaże się bardziej dopracowana od swojej poprzedniczki.

W kwietniu czeka nas kolejna seria z wróżkami jako głównymi bohaterkami, czyli Pixie Picnic. Poza tym w zapowiedziach znajduje się mrocznie brzmiąca nazwa Witch Night Assortment, czyli noc czarownic, a także Flying Ship, czyli latający statek. Brzmi to jak część jakiejś większej serii. Możliwe, że antagonistkami kolejnego filmu Ever After High będą właśnie wiedźmy - czas pokaże.

Poza tym w czerwcu czeka nas jeszcze 2in1 Blk&Wht Swan. Blk może być skrótem od beanstalk, czyli łodygi fasoli, natomiast Wht Swan z pewnością oznacza łabędzią księżniczkę. Nie wiem jednak, jak obie baśnie mają się do siebie, ani co oznacza w tym przypadku 2in1. Ostatnia pozycja na liście nie jest niczym zaskakującym. Mowa tu oczywiście o Basic Assortment, czyli nowych lalkach z linii basic.

Plany na najbliższy rok zapowiadają się naprawdę ciekawie. Na największą uwagę zasługuje zdecydowanie ogromna liczba serii o wróżkach. Mam nadzieję, że znajdzie to swoje odzwierciedlenie w kolejnych filmach Ever After High.

14 komentarzy:

 1. Blk&wht może oznaczać black and white, czyli lalkę duchess ze zmieniana sukienka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Po to chyba pak czyli chyba Wielopak to z colofrul chyba malowanie włosów czy ubrań...

  OdpowiedzUsuń
 3. Watercolor Darl Doll - skrót Darl od razu skojarzył mi się z Darling... W sumie jej odsłona do koloryzacji nie przeszkadzałaby mi.
  Skróty 'Pk', tak jak to napisała osoba u góry, raczej oznaczają 'pack', choć trochę podejrzane, aby wyszły dwa wielopaki jeden po drugim. Natomiast 'blk&wht' to zdecydowanie skrót od black&white. Nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył drugą lalkę w stylu Ashlynn '2 in 1'

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie by było z tymi konikami, gdyby było coś w stylu wyścigu...np. Amora- pegaza, Briar- jednorożca, a Darling tego swojego konia (ahhhhh).

  OdpowiedzUsuń
 5. Na Ever After High Mexicano 2 aa też do tych nazw zdjecia i do tej serii i złych postaciach wystąpi : Lizzie Harts , Duchess Swan , Courtly Jesteś , Ginger Brindhause , Raven Queen , Fabylle Thorms , Coral Witch , Ramona i chyba przytomnie siostry Ashlin

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten perfume, może nie być wspaniały. Od razu w głowie pomysł znając Mattel pachnące lalKI

  OdpowiedzUsuń
 7. Flying Ship hmmm córka Piotrusia Pana i córka Haka ? Sing Along-Raven Meeshell albo Apple ? Villian Doll Pack- Zła Królowa,Ojciec Crystal po przemianie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sing along Meeshel i Apple

   Usuń
  2. Albo Raven bo ona intro śpiewa

   Usuń
  3. Uuu tego nie wiedziałam ale Raven też mogłaby być spoko w tej serii

   Usuń
  4. Raven nie śpiewa intro przynajmniej nie polskie

   Usuń
  5. Polskie Intro ? Błagam chyba nie Tu Księżniczki Mają Moc ?

   Usuń
  6. No polskie to Natalia Szreder to wiadomo .
   Ale Janek J. Chyba mówił o angielskim Intro choć je chyba a raczej raczej xD śpiewa całkiem inna osoba i raczej nie ta co podkłada głos Raven

   Usuń
 8. Blk&wht od razu kojarzy mi się z Black and white, pewnie duchess

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!