sobota, 18 czerwca 2016

Powtórka ze Smoczych Igrzysk!

Naprawdę bardzo przepraszam, że nie napisałam o tym wczoraj, ale byłam zajęta wieloma innymi rzeczami i nadrabianie postów zaplanowałam na sobotę. Przejdźmy do meritum.


Na facebooku Ever After High ogłoszono, że film Smocze Igrzyska zostanie ponownie wyemitowany na kanale nickelodeon dziś o godzinie 16:00 (wybaczcie...) oraz jutro, w niedzielę, o 12:00 rano. Jeśli zatem ktoś nie widział filmu, który przedtem był transmitowany tylko raz i do tego o morderczej ósmej rano, lub po prostu chciałby przeżyć to jeszcze raz, ma taką szansę jutro o 12:00. Wybaczcie.

10 komentarzy:

 1. Ja już oglądałam o ósmej, ale chętnie obejrzałabym jeszcze raz tylko szkoda że nie mam Nickelodeon :'( :'( :'(

  OdpowiedzUsuń
 2. Mogliby to na jakimś normalnym kanale puścić... Nie mam Nickelodeon, niestety : (

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są całe smicze igrzyska na yt po pl na kanale aleyra san

   Usuń
 3. Ja mam tylko takie pytanie o treści Apple i jej całego zbudzenia. Skoro Darling ją obudziła to czy ona jest jej "księciem z bajki"? To niemoralne. Że dziewczyna obudziła pocalunkiem dziewczynę. Przepraszam ale pogubilam się w tym wszystkim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co widać, Apple nie zatruła się jabłkiem tylko zadławiła. Dlatego Darling (która jako jedyna się połapała) zrobiła jej sztuczne oddychanie, żeby Apple wypluła jabłko. Pocałunek Daringa nic nie zdziałał, ponieważ Apple nie była otruta;)

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :* tylko wiesz to jabłko (jak mówił w filmie) było zatrute, choć ja właśnie sądzę że to Daring jest księciem Apple :/

   Usuń
  3. I popieram twoją wersję, choć teraz mówią że Daring jest następną bestią, to jest takie zakręcone XD

   Usuń
  4. Biedna Apple, jeśli został jej Dex.
   I biedny Daring, jeśli go zeswatają z Rosabellą.

   Usuń
  5. No cóż w którejś tam wersji Śnieżki, śnieżka nie zjada jabłka, lecz nim się dławi. Więc może Darling to księżniczka/bohaterka Apple W.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!