niedziela, 12 czerwca 2016

Trzy lata naszego bloga!

30 maja 2013 roku, czyli nieco ponad trzy lata temu, Pink Cupid, założycielka tego bloga, napisała tutaj pierwszego posta, w którym pokazała screeny z pilotażowego odcinka Świat Ever After High. Nasz blog powstał niemalże kilka tygodni po opublikowaniu tego odcinka, a zatem i blog, i samo Ever After High w maju obchodzili swoje trzecie urodziny. Tak, zgadza się, zapisałam sobie tę datę na telefonie komórkowym, aby nie zapomnieć, ale... samo tak wyszło, a przypomniało mi się dopiero dziś pod prysznicem... Wybaczcie.


W imieniu wszystkich osób pracujących ciężko na tym blogu chciałabym podziękować Wam za te trzy lata spędzone razem. Wiem, że posty nie zawsze pojawiają się regularnie, tym bardziej doceniam waszą wyrozumiałość i zrozumienie.

Teraz przyszedł czas na małą tradycyjną samochwałkę. Na dzień dzisiejszy, to jest 12 czerwca 2016 roku, nasz blog ma: 176 obserwatorów, ale myślę, że osób czytających naszego bloga jest o wiele więcej, jeśli policzymy anonimowych użytkowników oraz tych, którzy po prostu nie wcisnęli przycisku obserwuj, 915 910 wyświetleń oraz 897 postów, wliczając ten, a także 12 670 opublikowanych komentarzy.


Z ciekawości pogrzebałam w zakładce statystyki i poczytałam, w jaki sposób wyszukujecie nasz blog w Google. W ramach ciekawostki, podam najciekawsze z nich. Na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście ever after high blog, ale są tam również takie rzeczy jak ever after high basic vs reedycja, ever after high daczes (to oryginalna pisownia) oraz ever after high numer 5 gazeta. Najczęściej znajdujecie nas spisując po prostu w wyszukiwarkę nazwę naszego bloga.

W związku z tym, że dopiero teraz sobie przypomniałam, w tym roku nie ma okolicznościowego obrazka. Tak czy siak, dziękuję Wam wszystkim. Za to, że po prostu jesteście.

19 komentarzy:

 1. Już trzy lata?! Jak to zleciało ;D Pamiętam jak trafiłam na waszego bloga gdy było napisane tylko kilka postów... W wyszukiwarkę wpisałam: eah blog. :) Życzę Wam dalszej wspólnej pracy, żebyście nie stracili ochoty pisać o eah :) Dziękuje za wszystkie posty, dzięki czemu dowiedziałam się o wielu nowościach z świata eah!
  WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję :) Dzięki Wam dużo dowiedziałem się o Ever After High. Oby to był dopiero początek ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja trafiłam na tego bloga zupełnie przypadkowo. Ale zakochałam się w nim i chodź obserwuje go dopiero od kilku miesięcy uważam, że bardzo dobrze Wam idzie. OBY TAK DALEJ.
  córka Persefony

  OdpowiedzUsuń
 4. Też trafiłam przez przypadek, szukałam jakichkolwiek informacji, czym tak właściwie jest eah, bo pojawiły się pierwsze reklamy w TV. Jak go znalazłam przeczytałam wszystkie posty archiwalne (a było ich sporo już) i do teraz żadnego nie omijam:).

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, już naprawdę tyle czasu minęło? O.o Gratuluję i życzę ekipie EAHB dalszych sukcesów ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Uświadomiliście mi jaka jestem stara. Serio 3 lata? Wow.

  OdpowiedzUsuń
 7. Trzy lata? Kiedy to zleciało? ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Kurcze, obserwuję ten blog od zawsze, jako anonim, ale jednak. To ever after high daczes mnie rozwaliło.

  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałe wam to idzie gratuluję ! I pozdrawiam wszystkich z EAHB .
  (A tak na marginesie xD na EAHMecico 2 so zdjecia postaci i nazwy serii na 2016 i 2017 rok będzie linia dla czarnych charakterów . )

  OdpowiedzUsuń
 10. A bo nie!ja wpisuje ever i nie klikam enter i mam wszystko o ever after high. wy też tam jesteście i już


  lkalakakalakalakalakla

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie wiem, czy chcecie, ale mogę wysłać dokładniejsze zdjęcia magazynu EAH, poza tym, w tym naszyjniku tylko te zawieszki (jabłko, róża i pióro) są plastikowe. Reszta to metal

  OdpowiedzUsuń
 12. Brawo...a tak poza tematem jest może w becie ksiażka ksiega legend po pl...bo na wice wyczytałam ze kiedy Raven nie podpisała ksiegi Darling zemdlała i tam takie co działo z siez innymi i to mn zainteresowało

  OdpowiedzUsuń
 13. Brawo wam ekipie bloga , tak dalej trzymać! Pamiętam jak pierwszy raz miałam stycznośś z EAH. Była to ubieranka Raven Queen potem Cerise Hood. Zainteresowana wpisałam na YouTubie Ever After High. Kliknęłam jeden z fipmików, wtedy jeszcze nie było po Polsku. I tak do dzisiaj się tym interesuję. Daczes.. :-:

  OdpowiedzUsuń
 14. jest nowy odinek znowu nie po pl ale w tle można kilka razy zobaczyć Dextera i Raven zawsze razem :D

  OdpowiedzUsuń
 15. A na oficjalnej stronie eah polska jest odcinek o melodi po pl

  OdpowiedzUsuń
 16. Informacja z facebooka! Smocze Igrzyska na Nickelodeon! W sobotę o 16:oo i w niedzielę o 12:00! Kto ogląda? ;3

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak ten czas szybko leci....
  Gratuluję i życzę wam, aby było coraz więcej nowych czytelników :-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!