niedziela, 12 października 2014

Konkurs na stronie nickelodeon

Jakiś czas temu na stronie nickelodeon pojawił się pewien ciekawy konkurs. Jedyne, co trzeba zrobić, to rozwiązać krótki quiz "Jesteś Royalsem czy Rebelsem?", a następnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie.
Zadanie jest raczej proste, a i nagrody bardzo zachęcające; 3x lalka Cerise Wolf, 10x torebka na ramię, 10x zamykany pamiętnik i 30x breloczek. Oczywiście, zachęcam wszystkich do wzięcia udziału. Konkurs trwa do 31 października.

2 komentarze:

  1. Ten test A/B jest okropny. W jaki sposób to, czy wolimy Czerwonego Kapturka od Śnieżki ma decydować o tym, czy jesteśmy Rebel czy royal? Halo, inną sprawą są te bajki, a inną postacie z Ever Afer High. Można woleć daną baśń samą w sobie, ale w EAH woleć inną postać. Nawet dzieci to wiedzą. A traktowani są jak kompletni debile. Jeszcze w dodatku to pytanie z mamą. Niektóre dzieci nie mają mamy i może być im przykro. Albo bardziej zajmuje się nimi tata, nawet już dziś tak czasem jest. Ugh. I inne wady. Nie wiem, kto przygotował ten test, ale albo miał wszystko gdzieś, albo ma bardzo kiepsko rozwinięte myślenie logiczne. Tylko pytanie końcowe, co cie urzekło w EAH, jest sensowne.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!