poniedziałek, 20 października 2014

Bajeczna Szkoła Ever After High

Dziś wystartował konkurs, o którym wspominałam w poprzednim poście - Bajeczna Szkoła Ever After High. Nie jest to jakieś hop siup, jak z tym na nickelodeonie, tutaj trzeba regularnie zaglądać. Ale o tym za chwilę.
Wybieramy klasę. Logujemy się. Uzupełniamy profil. Co dalej? Może najpierw potwierdźmy e-mail, dzięki temu bowiem dostaniemy 'pakiet startowy' - plan lekcji w pdf'ie i main theme. Wracamy do klas. XD Dobrze przemyślcie swój wybór, bo aż do samego końca konkursu będziecie w tej klasie. Ja wybrałam klasę Maddie. Panel startowy prezentuje się tak;
 Oprócz strony głównej mamy tam skrzynkę pocztową, 'bibliotekę', gdzie możemy pobrać pdf'y z opowiadaniami, nasz profil i opcję wyloguj. Nas interesuje jednak 'plan lekcji', znajdujący się na stronie głównej. Po wciśnięciu tej 'karteczki', strona prezentuje się tak;
Jak widzicie, mamy rozpiskę zadań. Na razie dostępne jest tylko jedno. Klikamy 'głosuj'. 
Naszym zadaniem jest wybranie herbu i motta dla naszej klasy!
 Ja wybrałam logo pierwsze i motto drugie. Zobaczymy, które wygra. Nagrody w tym konkursie to między innymi lalki, książki "Księga Legend" i "Krzywe Zwierciadło", pamiętniki, torby, tablice, piórniki, parasole i tablety. Nagrody przyznawane są co dwa tygodnie. Nagrodą główną jest spotkanie z Marią Niklińską (polskim głosem Raven) i zabawa z nią w dubbingowanie. Nie wiem jeszcze, komu będą przyznawać te nagrody i za co. Pożyjemy, zobaczymy.
 

14 komentarzy:

 1. I żeby te pierwsze wyszło, bo to najlepszy wybór! Kto na logo wybierałby zdjęcie przewodniczącej? Sam napis byłby akceptowalny gdyby zrobiony z jakimiś udziwnieniami typu kapelusz na którejś literze. A w motto strzelam trzecie, chociaż przyznam że wahałam się z wyborem między drugim, a trzecim. Motta lepsze do wyboru się trafiły niż loga, zdecydowanie. W sumie jestem ciekawa jakie motta mają inne klasy, grafiki sobie podejrzę, ale do tekstu samotnie musiałabym oszukiwać.
  Ciekawa jestem też jak będą rozdawane nagrody, po jednej rzeczy dla zwycięzców danego konkursu, czy jakieś zestawy kilku, czy coś dla najlepszych, a dla dalszych coraz mniej? I czy w przypadku lalek wpisanie ulubionej baśni ma wpływ na nagrodę, czy to będzie rzeczywiście przypadkowe pakowanie? 20 nagród w każdym konkursie to niby spore szanse, ale konkurencji też pewnie będzie niemało przy takich nagrodach.
  Ten punkt z FAQ o zgłaszaniu prac przywodzi mi na myśl takie konkursy fejsbukowe, że z gotowych elementów projektuje się jakąś kompozycję na temat, tylko to niby ma oceniać jury. W regulaminie jest mowa o wyborze herbu, motta i elementów wystroju klasy, więc może to drugie zadanie ma coś wspólnego z projektowaniem klasy?
  Hope Fairy ٩(ˊᗜˋ*)و

  OdpowiedzUsuń
 2. pomocy!!! jak się tylko zarejestrowałam w tym konkursie nie mogłam się potem zalogować!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też jestem w klasie Maddy i wybrałam to samo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. A więc jesteśmy w jednej klasie bo ja też wybrałam klasę Madeline Hatter

  OdpowiedzUsuń
 5. teraz dopiero doczytałam zrobiłyśmy dokładnie to samo ,,nikomu jeszcze nie zaszkodziło odrobine szaleństwa.Chyba" (to z herbem także)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy wszyscy mają klasę Maddie? Ja jesem w klasie Raven.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też jestem w klasie Raven ;)
   Co wybrałaś?

   Usuń
 7. na szczęście wszyscy jesteśmy w klasie rebelsów (przewodniczących rebelsów)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem, czy szczęście? W mniej obleganej klasie większe szanse na wygraną, a lalki do wygrania już tuż tuż.

   Usuń
  2. To z tymi lalkami to i prawda ale chodzi o to że większośc jest w klasie u Maddie i Raven niż u Apple i Briar

   Usuń
 8. pff ja tam jestem w klasie Apple i mi z tym dobrze

  OdpowiedzUsuń
 9. Najwyraźniej bloga odwiedzają rebelsi, bo moje koleżanki są u Apple i znam dużo osób, które wybrały klasy royals

  OdpowiedzUsuń
 10. Pomocy nie moga sie zalogować i jak sie zalogować

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!