piątek, 1 lipca 2016

Zdjęcia promocyjne blastera z Epic Winter

Sama nie mogę uwierzyć, że napisałam właśnie taki tytuł, ale nie miałam wyboru - jedną z zabawek sprzedawanych w serii Epic Winter jest, oprócz całej gromady lalek, śnieżny pistolet. Pamiętacie, gdy w tym poście (napisanym, zdawać by się mogło, wieki temu) zastanawiałam się czym jest owy śnieżny blaster? Teraz wszystko się wyjaśniło razem z pojawieniem się dokładnych zdjęć promocyjnych. Według opisu, broń ta ma pełnić jakąś (większą lub mniejszą) rolę w fabule, więc jak dla mnie strach się bać co tym razem Mattel wymyślił.
Muszę powiedzieć, że wygląd zabawki podoba mi się - połączenie delikatnego fioletu i stalowoszarego bardzo przypadło mi do gustu. Nie pasuje mi trochę ten półprzezroczysty, niebieski dodatek. Według mnie, bez niego blaster wyglądałby o wiele lepiej, ale, niestety, trzeba gdzieś trzymać amunicję.
Skoro o amunicji mowa, pistolet działa na piankowe strzałki, które wkładamy do niebieskiego, zewnętrznego magazynka. Mieści się tam tylko pięć strzałek, ale w zestawie znajdziemy ich aż osiem. Dodatkową amunicję możemy przetrzymywać w małej, niebieskiej bransoletce, którą następnie możemy założyć.
Aby załadować kolejny nabój wystarczy pociągnąć wysuwany z tyłu srebrny uchwyt z symbolem śnieżynki. Potem należy tylko pociągnąć spust by wystrzelić.
W zdjęciach promocyjnych nie może zabraknąć młodocianej modelki, która chętnie (i z wcale nie sztucznym uśmiechem) pokaże nam dokładniej zabawkę. Tylko do mnie dociera to absurdalne wrażenie, że patrzymy na dziecko pozujące z bronią z logiem Ever After High? Jakbyście mi rok temu powiedzieli, że seria o dzieciach postaci z bajek rozszerzy swój asortyment o blaster, to chyba bym padła. 
Nie wiem czy to wina światła, czy zwykłej zmiany produktu, ale na zdjęciach z dziewczynką broń stała się bardziej różowa. Teraz podoba mi się jeszcze mniej, więc mam ogromną nadzieję, że to rzeczywiście rozbieżność w oświetleniu. 
Nie jestem fanką zabawkowej broni, więc i księżniczkowy, mroźny blaster mnie nie przekonał. Patrząc jednak na cuda konkurencji (*kaszl* Nerf *kaszl*) to wypada przy nich naprawdę słabo. Mogę mieć tylko nadzieję, że to jednorazowy wypadek, a w przyszłych odcinkach każda z bohaterek nie dostanie własnej broni. 

A co wy sądzicie o tej zabawce? Spodobała się wam? 
A może wolicie by EAH pozostało tylko przy produkcji lalek?
Wszystkie zdjęcia pochodzą z facebooka Ever After High Dolls

11 komentarzy:

 1. TO TO MA JESZCZE BRANSOLETKĘ NA AMUNICJĘ?! Ludu, mój ludu!
  I ta dziewczyna takie: "Patrz jestem księżniczką i teraz mogę cię ZABIĆ!"
  Tiaaa...
  Stara nie jestem, a nie przypominam sobie, żeby coś takiego było w sprzedaży, jeszcze kilka lat temu. Mi rodzice nawet nie pozwalali polsatu oglądać, bo za brutalny był!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Było też od Mattela https://www.youtube.com/watch?v=HwwP3DpcOEk

   Usuń
 2. Zabawka podobna do Nerf Rebel nie wiem czemu mi się z tym kojarzy xD
  A tak przy okazji jest zwiastun epic winter!
  Pozdrawiam, Ramona

  OdpowiedzUsuń
 3. Już za rok:
  "Tu księżniczki mają broń"
  Ahh, niedługo dostaniemy EAH w wersji Superhero i każdy będzie mieć broń <- chciałbym takie coś :v

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest zwiastun epic winter na youtube

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow ! Naprawdę ? Niemożliwe ! Zupełnie jakby...nikt nie pisał tego jeden post wcześniej kilkanaście razy :P

   Usuń
  2. Bo może nie czytałam komentarzy?!

   Usuń
 5. obejżalam skrocony zwiastun na istagramie i na koncu było na netflixs 5 sierbnia XD a nie 20 ktoregoś

  OdpowiedzUsuń
 6. W zwiastunie Crystal miała blaster, więc jakieś nawiązanie jest xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Czemu głowa modelki wygląda na osiem lat a reszta ciała na cztery?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!