piątek, 22 lipca 2016

Więcej klipów z "The Lost Movie"

Jakiś czas temu pokazywałam Wam dotychczasowe klipy z filmu The Lost Movie, będącego crossoverem Monster High i Ever After High. Niedawno wyszły kolejne trzy odcinki, którym przyjrzymy się bliżej w tym poście.

Wszystkie filmy pochodzą z oficjalnego kanału Monster High na youtubie.

W Reunion ponownie pojawia się zakapturzona postać, która pomaga Draculaurze i Raven wydostać się z zaczarowanego strumienia, w którym rozdzieliły się wszystkie nasze bohaterki. Okazuje się, że postać nosząca ciemny płaszcz z kapturem to Una, dawna przyjaciółka córki Draculi. Dziewczęta nawiązują rozmowę na temat dziennika Uny, po czym idą szukać bezpiecznego miejsca do knucia planów.


W Did I Just Lose My Werewolf Abilities? śledzimy losy kolejnej pary bohaterek, które rozdzieliły się z innymi w zaczarowanym strumieniu. Tym razem są to Maddie i Clawdeen, które zamieniły się swoimi mocami! Córka Szalonego Kapelusznika zdobywa niesamowity węch i umiejętność wycia, natomiast wilkołaczka nagle potrafi korzystać z zaczarowanego kapelusza koleżanki.


Zaklęcie zaczarowanego strumienia nie ominęło również głównych bohaterek z Reunion, Raven i Draculaury. W Did I Just Lose My Vampire Abilities? Poznajemy historię przyjaźni córki Draculi i Uny. Chwilę potem dziewczęta postanawiają nie zwlekać i ratować Monster High. W tym celu Raven próbuje rzucić zaklęcie, jednak z zaskoczeniem stwierdza, że zmieniła się w nietoperza, natomiast Draculaura potrafi stawać się niewidzialna, czy coś w ten deseń.

Choć na początku byłam sceptycznie nastawiona do całego projektu, zapewne dlatego, że kładzie się tutaj o wiele większy nacisk na Monster High niż Ever After High, to te trzy odcinki nieco złagodziły moją opinię. Zdecydowanie zaczyna się coś dziać i jestem ciekawa, co dalej z tego wyniknie.

3 komentarze:

 1. Jest Nowy odc na Yt Ever After High;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet po pl jest ;) przypał ze Daring nie umiał jej uratować bo to chodzi o to ze nie umiał gdyby Darling nie udzieliła jej 1 pomocy bo to była pierwsza pomoc ewidentnie a pragne twierdzącym inaczej przypomnieć ze ludzie z innych grajów homo szipóją postacie rózne np raven i apple kitty i lizzy a matel napewno tak nie robi bo nawet mh bardziej unormalnij zgodnie z wytycznymi dla społeczeństwa 18- no nic mójcwniosek jest taki Apple i Daring nie bo wtedy Dexter niemugł by być z Raven z przyczyn wiadomych ani Daring i Rossa bo ona chce pomagać wielu nie 1 ( tak pisało w jej pamiętniku) Daring powinien sie zmienić a i Apple powina poznać syna króla Drozdobrodego (ze wzgledu na te historie)
  Moim zdaniem skończy sie bez żadnych nowych związków a Daring zacznie pisać sw wlasną opowieść bo przeciesz the Charming famili nie potrzebuje księgi by być okrytymi chwałą .Dexter też wyluzuje bendzie z Raven i nareszcie rozkręci sie era nowych bajek ps przypominam ze nic nikomu ani nikt nie może być przeznaczone bow WtW księga legend jest zniszczona i znowu tak jak w 1 wersjach balek wszystko zależy od charakteru i losu nieznanego a nie od urodzenia czy wpinania sie w historie na siłe a pozatym ta bestia daring nie wyglonda ani troche tak jak z opisu basni braci grim on wyglonda cudnie i słodko juz gorszy był ten mrównik xd w ::rosabella w obronie besti ::

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem błendy przepraszam ale mam pękniety ekran ***

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!