czwartek, 13 sierpnia 2015

Nabór 2015 - wyniki

Skończył się czas na wysyłanie zgłoszeń, tak więc czas wyłonić nowych redaktorów na Ever After High Blog. Zgłoszeń przyszło około dwudziestu. Było to dla mnie bardzo miłym zaskoczeniem, gdyż spodziewałam się, że będzie ich mniej niż dziesięć.

Najbardziej ze wszystkich spodobały mi się zgłoszenia dwóch pierwszych wymienionych, jednak postanowiłam dać szansę także osobie trzeciej (tak, tak, kolejność nie jest przypadkowa - najbardziej podobało mi się zgłoszenie osoby pierwszej, itd.).

Nie przedłużając, na okres próbny przyjęci zostają...

Tenshi Senritsu
reBelle516
Princess of Wonderland

Wszystkim wymienionym serdecznie gratuluję.

Niedługo zostaną do Was wysłane zaproszenia na bloga, które musicie potwierdzić do 16 sierpnia 2015 roku. Zostaniecie także zaproszone na prywatną platformę komunikacyjną EAO (nie będę zdradzać tutaj pełnej nazwy) - tam uzyskacie resztę najpotrzebniejszych informacji.

Przypominam, że okres próbny będzie trwał najprawdopodobniej od 16 sierpnia do 24 września.

10 komentarzy:

 1. Udało mi się!!! Wielkie, wielkie dzięki!!! Po porażce na MMH nie liczyłam na zbyt wiele a tu taka niespodzianka! W każdym razie ponownie bardzo dziękuję! Okej, idę ochłonąć =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Strasznie się cieszę, że dostałam szansę. Jeej!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow! Dziękuję bardzo za przyjęcie i mam nadzieję, że nie zawiodę was! Gratulacje też dla dwóch pozostałych nowych redaktorek - dajmy z siebie wszystko! >w<

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje ! Liczę że nie zawiedziecie

  OdpowiedzUsuń
 5. Kończę czytać blog dostała się ... I kończę. Wybór był i tak głupi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ile ty masz lat? Ten blog, jest dla osób interesujących się EAH, chcących wiedzieć o najnowszych nowinkach i to kto go prowadzi nie ma żadnego znaczenia (w sensie dla nas od zewnątrz, bo wiadomo, że taka osoba musi być systematyczna itd.) Więc, jeżeli naprawdę, masz zamiar nie czytać bloga tylko dlatego, że do redakcji dostał się ktoś kogo nie lubisz (i myślę, że trochę bezpodstawnie) to to jest strasznie niedojrzałe spojrzenie na świat xP Nie chcesz, czytać to nie, nie mam nic do tego, ale lepiej jest zrozumieć to i owo ;) >>Nie chciałem nikogo obrazić, a tylko zwrócić uwagę<< Pozdrawiam!

   Usuń
 6. Gratulację dla nowych redaktorek! Jak będzie kiedyś następny nabór to i ja się zgłoszę :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!