wtorek, 25 sierpnia 2015

Kolejny trailer WtW - A Time of Wonder!

Kilka dni temu pojawiła się kolejna zapowiedź filmu Way too Wonderland. Co prawda film miał już premierę, więc nie widzę większego sensu w publikowaniu urywek z filmu którego obejrzało już wiele osób. Mimo wszystko postanowiłam go wstawić.


Opis odcinka jest następujący (przetłumaczone z angielskiego przeze mnie, więc mogą być jakieś błędy bo starałam się by brzmiało to jak najbardziej po polsku):
Apple sprawia że pewne ogłoszenie zachwyca wszystkich uczniów Ever After High z Krainy Czarów, dopóki Faybelle nie przypomina o klątwie rzuconej przez Złą Królową na Krainę Czarów.

Szczerze mówiąc najmniej zrozumiałam z początku (dopiero teraz zdałam sobie sprawę jak one niewyraźnie mówią serio, łatwiej zrozumieć kucyki po japońsku!). W każdym razie Apple próbuje coś ogłosić, ale nikt nie słyszy, więc powoduje "małe" zamieszanie. Kiedy już wszyscy zwracają na nią uwagę, mówi (chyba) że w szkolnej gazecie będzie teraz kolumna zawierająca historie z Wonderlandu. Wszyscy Krainoczarowcy i Darling (!) wydają się być zachwyceni. Wtedy wtrąca się Faybelle i mówi że pomysł Apple jest wspaniały. Później jednak przypomina o klątwie Złej Królowej, czym bardzo denerwuje Raven, która próbuje bronić swojej matki i przez przypadek obraża Królową Kier. Lizzie się tym bardzo zasmuca, podlatuje do niej i mówi że Raven totalnie obraziła jej matkę i w tym momencie przypomina mi bliźniaczki Biskit z LPS.

Odcinek/fragment uważam za całkiem udany. Plus za Darling i uroczy obrazek mamy Lizzie. Nie jestem jednak zbyt dobra w ocenianiu filmików, więc chyba nie jestem w stanie napisać nic bardziej oryginalnego...

Spodobał Wam się fragment WtW? Czekacie na polską wersję czy obejrzeliście już po angielsku?

11 komentarzy:

 1. Blog jest bardzo popularny, ma naprawdę ogromną liczbę wyświetleń, ale brakuję od dłuższego czasu konkursów, w których czytelnicy mogliby wykazać się swoją kreaywnością i zdolnościami plastycznymi. Zakładka "Prace konkursowe" jest dość uboga i przydałoby się do niej dodać kilka kolejnych przewspaniałych prac. Tematyką konkursu mógłby być film "Ever After High - Way too Wonderland". Przepraszam za moją uwagę, ale myślę, że obecni twórcy i współtwórcy bloga rozpatrzą moją prośbę pozytywnie, dziękuję za czas poświęcony przeczytaniu mojego komentarza i życzę jeszcze większej popularności bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako, że mamy koniec sierpnia, staram się skupić głównie na przygotowaniach do szkoły. Poza tym pierwszego września na eah.com startuje konkurs i to na nim pewnie wszyscy się skupią. Postaram się jednak zorganizować coś niedługo po zakończeniu tego na stronie Ever After High. Mimo wszystko dziękuję za propozycję.

   Usuń
 2. Ja też nie wiem,po co dali ten fragment xP

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowy ma rację,twórcy bloga powinni rozganizować konkurs plastyczny na temat filmu Way too Wonderland. Myślę, że dużo osób chętnie wzięłoby w nim udział (Ja sama bardzo chętnie) Pozdrawiam :DDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zadam tylko jedno pytanie.
   Skąd wziąć nagrody?
   Przypominam, że twórcy to NASTOLATKOWIE, nie będą wykładać z własnej kieszeni, np. na lalki do wygrania.
   Plox, jak nagród nie będzie, wątpię, żeby wiele osób chciało wziąć udział ;-;

   Usuń
  2. Uważam, że czytelnikom wystarczyłoby coś naprawdę skromnego, a jednak zachęcającego do brania udziału w innych konkursach. Przykładem są dyplomy, które zamieszczone zostałyby na stronie głównej (moim zdaniem to bardzo motywujące), następnym przykładem jest inny blog o Ever After High, w którym uczestnicy konkursu wygrywają "Władcze Głosy" ( nie mówię by ten pomysł kopiować, ale wymyślić coś podobnego) Nikt nie wymaga kupowania i ofiarowania lalek. Blog ten jest stroną internetową, która informuję nas o nowinkach i ciekawostkach EAH, nie jest stroną oficjalną i nie może rozdawać lalek, które i tak należą do nich (producentów, założycieli, pomysłowdawców)

   Usuń
 4. Mam kilka prac, którymi chciałabym się podzielić z innymi. Bardzo bym się ucieszyła gdyby powstał nowy konkurs

  OdpowiedzUsuń
 5. Bądzmy szczerzy oprócz postów-nowinek nic się na tym blogu nie dzieje :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, jakby nie patrzeć to jest blog o nowinkach. Czegoś Ty się spodziewał?

   Usuń
 6. Tak apropos filmu- skoro karty Księgi powedrowaly do właścicieli to czy Holly nie dostała swojej prawdziwej karty, a Poppy karty Roszpunki? No i teraz np. taki Dexter nie dowie się, jakie ma przeznaczenie zanim zdecyduje czy je przyjmie...

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem post jest zupełnie bez sensu. Fragment był już wcześniej pokazywany, podobnie jak cały film. Chciałaś się tylko pochwalić znajomością angielskiego? Naprawdę, na waszym miejscu skasowałbym post.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!