czwartek, 13 sierpnia 2015

Jeszcze więcej wycinków z Way Too Wonderland!


Mimo że opublikowano już dwa zwiastuny filmu, pojawiły się kolejne ciekawe klipy, prezentujące sceny z nadchodzącego Way Too Wonderland. Były dostępne na oficjalnym kanale Ever After High, ale niedługo potem zostały schronione przed ciekawskimi oczami gapiów. Na szczęście wystarczy mieć link by móc je obejrzeć.

Niestety, żaden z filmików nie jest ani po polsku, ani po angielsku, przez co nie mogę wam dokładnie wyjaśnić jaka jest ich fabuła. Pozostaje nam czekać na inne wersje językowe bądź na kompletny film.

Pierwszy klip o nazwie "Savoir s'émerveiller" jest po francusku i ukazuje nam Apple, przemawiającą do tłumu uczniów pośród których możemy zobaczyć też Darling. W mowę wcina się Faybelle, która pokazuje na swoim tablecie lustro, z którego wydobywa się złowrogi śmiech Złej Królowej. Raven zaczyna coś wyjaśniać bądź spierać się. Wydaje się bardzo rozemocjonowana. Najwidoczniej mówi coś nietaktownego, ponieważ Lizzie spogląda ze smutkiem na fotografię swojej matki.

Nie znam się za grosz na francuskim, ale oporne tłumaczenie tytułu poprzez różne translatory nagrodziło mnie "Zadziwiającą wiedzą" lub "Wiedzieć jak zadziwiać". Zapewne nie trafiłam w oryginalny tytuł, ale (jak wszystko teraz) ma to pewnie coś wspólnego z Krainą Czarów.

Drugi wycinek z Way Too Wonderland nosi wdzięczny tytuł "Ravenin taikavoimat", co w moim dosyć kiepskim tłumaczeniu z fińskiego oznacza "Siły magiczne Raven" bądź "Magia Raven". Tak, klip skupia się na mocach Raven, która próbuje ich użyć by przenieść się z przyjaciółmi do jakiegoś miejsca. Bohaterowie odnajdują księgę z obrazkami z Krainy Czarów oraz podobizną Złej Królowej i najwidoczniej odkrywają coś niezwykle ważnego.

Także i w tym wideo możemy zauważyć Darling. Mam wielką nadzieję, że jej rola w filmie nie ograniczy się do kilku sekund walki i upiększania tła przez resztę czasu.

Wszystkie klipy pochodzą z oficjalnego kanału Ever After High na youtube.com

~*~reBelle516~*~

6 komentarzy:

 1. Ten pierwszy zwiastun o tym,jak coś Apple mówiła był całkiem fajny,ale uważam,że o wiele lepszy był ten drugi,jak Raven używała czarów...Nie wiem czemu,ale strasznie mi się to podobało ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli idzie o mnie to bardziej podobał mi się ten, w którym byli wszyscy (może kwestia Faybelle :D ). Natomiast ten drugi więcej sugeruje co do treści filmu i cieszę się, że będzie temat Księgi Legend ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czemu ale darling mi przypomina robbeca steam z MH głównie strojem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi niezbyt,bo Darling ma na górze strój rycerski,a Robecca,ma ,,plastikową" spódnicę...

   Usuń
 4. Czy tylko mnie zastanawia, dlaczego Sparrow, Ginger, Cupid i Cerise siedzą przy jednym stole?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi się zdaje, że to przypadek- w tym filmie niestety wtopiono ich w tło :/ Zgodnie z moją teorią spiskową Sparrow mógłby po prostu tam siedzieć że względu na kuzynke, ale po prostu pewnie upchnieto ich byle jak gdzieś do tyłu, jak Duchess czy bliźniaczki.

   Usuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!