piątek, 24 kwietnia 2015

Zdjęcia promocyjne + lalki SS w pudełku!


*Przepraszam, że ostatnio za dużo nie pisałem ale pisałem egzaminy-.-"*


Więc zostały nam udostępnione zdjęcia promocyjne lalek Basic. Oto one:


Faybelle 


O lalce już raz się wypowiadałem. Tutaj jednak wygląda trochę inaczej niż na zdjęciach, które kiedyś wam pokazywałem. Tutaj bardzo mi się podoba*.*,

Alistair


Niektórym osobom ta lalka przypomina Kena. Może coś w tym jest... Mi nie podoba się tylko jego fryzura, jest za bardzo przylizana. Poza tym jest ok (y).

BunnyZawsze podobała mi się jej lalka. Na tym zdjęciu wygląda jeszcze lepiej. W końcu nie ma zeza co jest dużym plusem. Ogólnie jest śliczna<3.

Darling
Dostaliśmy dużo zdjęć Darling. Osobiście uważam, że jest śliczna i nie mam zastrzeżeń. Wszystko u niej doskonale gra ze sobą:).

+

Pojawiło się zdjęcie Raven i Apple w dwupaku z serii School Spirit.


Mam mieszane uczucia. Dużo się dzieję na tych lalkach przez co nwm na czym zawiesić oko. Mimo to lalki zaczynają mi się nawet podobać.Też podobają wam się bardziej zdjęcia, które pokazałem Wam u góry niż te, które mieliśmy okazję oglądać zazwyczaj? Co myślicie o SS?

~Naoki Lulu

Źródło: Doll News Tumblr, Ever After High Dolls Facebook

14 komentarzy:

 1. Faybelle i Darling są przepiękne, na pewno trafią do mojej kolekcji :)
  Co do 2-packu, bardzo podoba mi się fryzura Raven.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, Faybelle, Darling, Alistair i Bunny wyglądają bajecznie na tych zdjęciach <3 Apple i Raven są OK xP Mam nadzieję, że tak będzie wyglądać twarz Bunny w sklepach, i że skrzydełka Faybelle rzeczywiście będą przezroczyste :)

  OdpowiedzUsuń
 3. StarSue.net na google dało zapowiedź ubieranki Cupid, a już teraz jest ubieranka Blondie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest nowy odcinek na YouTube.😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Darling jest prześliczna *^* No i poza tym nadal uwielbiam Bunny ^^ A co do dwupaku... Niezbyt do mnie przemawia. Coś mi w stroju Raven nie pasuję, ale nie do końca wiem co. Może poczekam na więcej zdjęć i albo się przekonam, albo i nie. Czekam na więcej zdjęć ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Faybelle jest w porządku, podoba mi się. Dla mnie Alistair ni wygląda jak Ken. I polepszyła się moja opinia na temat lalki Bunny. Na zdjęciach promocyjnych wygląda świetnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. to darling jest rebel??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba tak.

   Usuń
  2. Tak, Darling jest Rebelsem, co jest napisane na jej pamiętniku.

   Usuń
 8. No w końcu jakieś wyraźne zdjęcia promocyjne. Od razu lepiej patrzy się na lalki. Niestety nadal nie planuję zakupu żadnej z nich, ale muszę przyznać, że Darling wyszła bardzo ładnie. Nagle ta panna nabrała wdzięku i piękna. Jeżeli na żywo będzie się tak prezentowała, w co niestety wątpię (a dokładniej wątpię w taką bajeczną fryzurę po wyjęciu jej z pudełka) to chętnie ją bym przygarnęła.
  Dwupak zaś mnie nie interesuje. Tak jak wspomniał autor posta - za dużo się tutaj dzieje :<

  OdpowiedzUsuń
 9. TOWOCIK OLGA1 maja 2015 11:08

  Kołnierz i pasek Darling są podobne do kołnierza i paska Raven ^^ lalki śliczne :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!