sobota, 18 kwietnia 2015

Activity Books w Polsce!

O activity books pisałam wiele razy. Jedne były lepsze, drugie gorsze, ale ich przeznaczenie zawsze jest takie samo - zapełnić nasz czas w mniej lub bardziej kreatywny sposób. Co ciekawe, trzy activity books będą niedługo dostępne w naszym kraju.

Czarymarystyczne Łamigłówki

Co za nazwa... Dacie radę to wymówić? Ale tak szybko. Wiecie, raz, dwa, trzy, CZARYMARYSTYCZNE! Książka ma mieć premierę 22 kwietnia, kosztować będzie 7, 99 złotych. W środku oprócz łamigłówek znajdziemy naklejki. Ilustracje wykonane są głównie tą 'akwarelkową' metodą.

Opis książki jest następujący: 
Czarymarystyczne łamigłówki to książeczka pełna zgadywanek, testów i zadań z baśniowego świata Ever After High. Wraz z uczniami bajkowego liceum podejmiesz wiele niezwykłych wyzwań, odnajdziesz swoją siostrzaną duszę, a nawet pomożesz dziewczynom w przygotowaniach do Dnia Zakochanych Serc. Stwórz własne przeznaczenie, a przy okazji – baw się dobrze!

Abrakadabrastyczne Łamigłówki

Jeee, kolejna trudna nazwa! Raz, dwa, trzy, ABRAKADABRASTYCZNE! Ta książka miała premierę 11 marca (ponoć) i także kosztuje 7, 99. Naklejki i akwarelki. Przejdźmy do opisu.

"Abrakadabrastyczne łamigłówki" to książka pełna zagadek, quizów i zadań z baśniowego świata Ever After High. Wraz z uczniami bajkowego liceum będziesz łamać szyfry, ułożysz plan lekcji Royalso-Rebelsa, a nawet uratujesz damę w opałach. Stwórz własne przeznaczenie, a przy okazji – baw się dobrze!

Szkicownik wytwornie - niepokorny

Tu już mamy coś sensowniejszego. Książka kosztuje 24, 99 złotych i zawiera naklejki. W środku znajdziemy miejsce na projekty i szkice. Jego premiera zapowiedziana jest na 22 kwietnia. Poniżej dokładniejszy opis.

Ten niesamowity szkicownik to zaproszenie do magicznego świata Ever After High. Noś go zawsze przy sobie – zapełnij jego strony fascynującymi projektami, czarującymi szkicami i wyszukanymi ornamentami. Rozwiązuj intrygujące zadania, przyklejaj naklejki  i przenieś się do niezwykłego baśnioceum!

Pierwsze dwie książki jakoś mnie nie zachwyciły, ale może kupię je ze względu na naklejki (które ubóstwiam) i niską cenę. Drugie activity books musiałabym obejrzeć przed zakupem, ale jednak się na szkicownik nie skuszę. Nie dla mnie.

Wszystkie zdjęcia i opisy pochodzą z empik.com.

6 komentarzy:

 1. Ja postaram się zgarnąć szkicownik i pierwszą książeczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te Abrakado-cośtam i Czarmastyczno-cośtam xd można chyba było wygrać w magazynie EAH O.o Jeśli tak to jestem bardzo szczęśliwa bo wkrótce do mnie przyjdą a jeśli nie to jestem zła :<

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się bardzo spodobał ten szkicownik. Na pewno go kupię.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy wiecie kiedy bd premiera tego szkicownika?

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!