sobota, 18 kwietnia 2015

Zdjęcia Bunny Blanc

Niedawno Naoki pokazywał Wam zdjęcia promocyjne Alistair'a. Dziś mam dla Was trzy zdjęcia jego na razie! przyjaciółki, jaką jest córka Białego Królika z Krainy Czarów - Bunny Blanc.


Bunny została umieszczona w kwiecistej scenerii - głównie widzimy tu fioletowe i białe kwiaty, ale zdarzają się także różowe. O lalce pisaliśmy już naprawdę wiele razy, jednak pozwolę sobie wtrącić co nieco. Moim zdaniem lalka posiada zdecydowanie zbyt mało detali. Do tego jej buty są jakieś takie masywne, zupełnie niepotrzebnie.


Podoba mi się jednak to, że ma krókie włosy. Przed Bunny jedyną krótkowłosą postacią w EAH była Poppy O'Hair, a to zdecydowanie za mało. Lalkę psuje także jej własna... twarz. Jest jakaś dziwna. No i do tego dziewczyna ma zeza. Duży minus dla Mattela.

To chyba byłoby na tyle. Co sądzicie o lalce?

Wszystkie zdjęcia pochodzą z Facebooka Ever After High.

10 komentarzy:

 1. Może nie tyle zeza, ale leniwe oko... Ale zauważyłam, że to w EAH dziwnie powszechne od jakiegoś czasu. Ginger i Rosabella....

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się bunny podoba od początku.Na pewno będzie moja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałaś o Poppy O'Hair, ona też ma krótkie włosy ;)
  Postać Bunny podoba mi się w odcinkach i chciałam zobaczyć już jej lalkę na żywo! Uszka, kapelusik i torebka są urocze, ale te buty rzeczywiście mogłyby być delikatniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że to oko, ma po prostu ten egzemplarz lalki, a reprodukcja będzie miała w miarę normalnie :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Lalka mi się bardzo podoba, jednak ta twarz... Psuje wszystko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lalka jest piękna! Na pewno znajdzie się na mojej półeczce. A mi wcale nie przeszkadza to, że ma "zeza".
  W sumie moim zdaniem to jest leniwe oko. Ale zgadzam się z tym, że buty ma zbyt masywne.

  ~Anka~

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest sweet!!! <33333


  ~Bunny Cheshire~

  OdpowiedzUsuń
 8. Słodka jest, ale jak już zostało to wspomniane - Mattel jedzie strasznie po detalach, co można zauważyć w lalkach w tych nowych pudełkach. Ta lalka nie zagości na mojej półce i wydaje mi się, że ostatnią panną z EAH jaką zdobędę będzie Maddie z serii basic w starym pudełku, bo widząc, to co firma sobie poczyna - śmiech na sali. Ta sama lalka, a wydawać by się mogło, że jedyną różnicą jest pudełko... nic bardziej mylnego.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!