sobota, 27 grudnia 2014

Zeskanowana Kiti Czeszajer

 Ktoś nabył już Kitty i postanowił zeskanować jej pudełko i pamiętnik. Taka ciekawostka; Kitty trafi do sklepów później, niż planowano, ponieważ pojawił się mały błąd w fabrykach i lalki nie mają na dłoniach bransoletek. Ten, kto zeskanował opakowanie i pamiętnik ma zatem jej wcześniejszą, nieco wybrakowaną wersję.

 Zdjęcia możecie spokojnie powiększać, są bardzo duże. Tło z opakowania jest trochę podejrzanie za wysokie. Poza tym z opakowaniem i pamiętnikiem lalki też jest coś nie tak: ma zbyt dużo... tekstu. Jeśli macie własne lalki lub też widzieliście je w sklepie to pewnie wiecie, że z tyłu opakowania są bodajże cztery akapity tekstu w kilku językach. Kitty ma z kolei siedem akapitów i masę linijek pod imieniem. I to cały po angielsku. Podejrzane, nieprawdaż?


Czy tylko ja zauważyłam coś dziwnego? Chodzi o siostry O'Hair na rewersie pudełka Kitty. Czemu Poppy zakręciła sobie grzywkę? Co się stało z twarzą Holly? Dlaczego bluzka Holly jest różowa, a nie fioletowa?
BOSZE MATTELU CO Z TOBĄ


Powiększcie sobie zdjęcia. Pamiętnik Kitty. A nie mówiłam? Całe sześć rozdziałów na całe osiem stron! Wystarczy, że wejdziecie na stronę Pamiętniki lalek, żeby zobaczyć, że wszystkie inne lalki mają, owszem, także sześć rozdziałów, gdzie każdy ma po kilka linijek, ale one zajmują tylko dwie strony! Coś tu się naprawdę nie zgadza.

 
Błąd w tytule ma na celu wywołanie uśmiechu na Waszych anonimowych twarzach.
 zdjęcia pochodzą z tumblr'a monster-lili

12 komentarzy:

 1. więc tak, na Ever After High dolls jest napisane ze te Kitty bez bransoletek są błędami fabryki ( i chyba odnosi się to też do lalek Basic bez dodatków)
  a jeśli chodzi o pamiętniki, mam angielskie i wyglądając tak jak Kitty więc jest całkiem normalny

  OdpowiedzUsuń
 2. Angielskie wersje pudełek tak wyglądają, to Polska jak zwykle wszystko skraca... W angielskich pudełkach jest też wszystko po angielsku :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Lalki Ever After High w angielskiej wersji zawsze mają tak dużo tekstu na pudełku, po prostu jest tam wypisany cały ich profil postaci. Pamiętniki tak samo - historie są milion razy dłuższe niż te obcojęzyczne. Oczywiście Mattel poszedł na łatwiznę z innymi krajami, no i zamiast robić osobne pudełka dla Polaków, Czechów, Niemców, Francuzów itd. po prostu 'skrócił' napisy z tyłu pudełka i opowieści w pamiętnikach, żeby mniej tłumaczyć i się nie narobić xd

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie wszystko mi się podoba. Mam nadzieję ,że jeśli to błąd produkcji to Kitty będzie wyglądała tak jak na promo 2 i na zdjęciu promocyjnym. Rozumiem też ,że mogłaś się spieszyć czy coś ale pisze się Cheshire. Mogłaś oczywiście mieć taki kaprys. Wiem ,że w kółko mówię o lalce Lizzie ale tata nigdzie nie umiał jej znaleźć. Powinnam ją dostać jakoś na Sylwestra.

  Kitty Cheshire Love

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A wiesz co? Ja tą lalkę Lizzie sama sobie kupiłam i (nie licząc 20 dniowej wysyłki) przyszła do mnie
   pocztą dokładnie 30 sierpnia b.r.. Może nie znasz takiego czegoś jak ForLessThanEver?
   A tak poza tym to wiecie, że jestem bliska zakupienia lalki Cerise z San Diego Comic Con?
   I to za WŁASNE pieniądze!

   Usuń
  2. Wiem, że się pisze 'Cheshire'. Czasami po prostu lubię ponaśmiewać się z polskiego dubbingu.

   Usuń
  3. A i jeszcze zapomniałam dodać, że brakuje mi równe 255 złotych do Cerise.

   Usuń
  4. Ale ja tą lalkę dostaję od taty na święta ,a sama sobie nie kupię prezentu ,bo to by było samolubne. Możesz kupować sobie ZA SWOJE PIENIĄDZE tyle lalek ile chcesz mnie to nie obchodzi. Nie pochodzę z nie wiadomo jak bogatej rodziny. NIE dostaję 200zł kieszonkowego miesięcznie. I NIE znam czegoś takiego jak ForLessThanEver i NIE odnoszę wrażenia ,że muszę to znać ,lalki będę sobie kupować gdzie chcę! Jak już mówiłam NIE OBCHODZI MNIE ILE ,JAKIE ,PO CO ,GDZIE I ZA ILE KUPUJESZ LALKI.

   Kitty Cheshire Love

   Usuń
 5. Wiecie ze na taobao mozna zobaczyc odlew kroliczych uszy dla lalki ever after high jest nawet o dokladnych wymiarach.Zaloze sie ze to dla Bunny -http://item.taobao.com/item.htm?spm=a230r.1.14.13.RqRqos&id=41812490592&ns=1&abbucket=18#detail

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. Nie jest to tylko grafika

   Usuń
 7. Ojoj, jako sweet pamiętnik! <3 Od dawna czekałam na wspólną historię Lizzie i Kitty! ;* Kocham je obie. Aż mi się żal zrobiło Kitty. To smutne, jak się przyjaciółka obraża. A Daring to świnia! :(

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękujemy za wszystkie komentarze!